Son Konu

Ne yapmalıyım anlamadım

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar ,
Ben 1 yıl önce bir kıza nerdeyse hiç konuşmadan seni seviyorum diyerek bir aptallık yapmıştım ve kız uzun ilişkiden çıktığını seni arkadaş olarak görüyorum gibi cümlelerle inkar etti beni ve aradan 9 ay geçtikten daha sonra 3 ay önce yani bana bitmiş yazmaya başladı sohpet fazla ilerledi lakin dışarı çıkmadık hiç ve yeniden birgün arkadaş gazına gelip seni seviyorum dedim ikinci kere aynı hatayı yaptım ve kız bu sefer evet hayır gibi bişe demedi bu konuyu konuşmak istemiyorum diyip konuyu kapadı bende dost olarak kalayım olur ya daha sonra olur dedim ve 2 aydır kızla fazla içiçeyiz başbaşa yemeğe sinemaya gidiyoruz arkadaşlarla gezi olunca çağırıyorum geliyor ve dost ortamında bile benle ilerde başbaşa yürüyor kızı gerçekten fazla seviyorum ve kaybetmek istemiyorum ne yapacağımı anlamıyorum ve sanırım kız hala eski ilişkisinin acısını bitirememiş ayriyetten kızda bu 2 gündür bir soğukluk var ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar çok layık vermeme rağmen onun yanına elde etmek bana mutluluk vermesine rağmen çok acı çekiyorum ve artık katlanamıyorum sizce ne yapmalıyım ? (Kıza 2 kez teklifte bulundum hiçbiri yüzyüze olmadı ve teklifte bulundğum anlarda kızla bir defa bile dışarı çıkmamıştım şuan sinema olsun yemek yemek olsun çok yere çıktım hatta arkadaşlarının sevgilisi ile olduğu ortamlara beni götürüyor beni tanıştıırıyor onlarla kız ne yapmaya çalışıyor benmi yanlış anlıyorum herşeyi )

Üst Alt