Son Konu

Necla Uygur:'' Herkesten Nejat İçin Dua Bekliyorum'' Dedi...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Necla Uygur:'' Herkesten Nejat İçin Dua Bekliyorum'' Dedi Nejat Uygur Haberi Nejat Uygur Felçli mi? Bizi her zaman güldüren sevimli bir o kadarda cana yakın Nejat Uygur'umuz Felçli bir şekilde yatağa yan yaşamaktaMama ile beslenen Nejat Uygur sol tarafı felç olduğu için yürüyemez durumdaTek destekçisi eşi ve çocukları olan Nejat Uygur için eşi Necla uygur herkesten dua bekliyorum dedi Dualarımız seninle Nejat Uygur 1548635366 1548635366 neclauygurherkestennejaticinduabekliyorumdedi5c4e4cea4122dneclauygurherkestennejaticinduabekliyorumdedi5c4e4cea4122d neclauygurherkestennejaticinduabekliyorumdedi5c4e4cea4122d Nejat'ı mama ile besliyoruz! Necla Uygur ilk olarak konuştu! Sol tarafı felç olan ve yatağa ast olarak hayatını sürdüren Nejat Uygur'un eşi Necla Uygur öncelikle konuştu Uygur, ''Herkesten Nejat için dua bekliyorum Şuan da konuşamıyor Kendim ile alakalı ileriye dönük hiçbir planım yok Tüm gücümü Nejat Uygur'un iyileşmesi için harcayacağım Lakin şuan ancak sağlık o kadar iç açıcı yok hiç konuşamıyor Yatağa alt ve mama ile beslenerek yaşıyor Tüm sevenlerinden dularını bekliyorum''dedi  

Üst Alt