Son Konu

Ölüyorum... Napicam ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet arkadaşlar 1 yıllık sevgilimden 8gün önce ayrıldım yarın 9 olucak

Sorunum: Sınav sezonundayım, derslere yeteri ilgi gösterememem Fazla vaktimi alması, kesintisiz tartışma etmemiz, beni anlamasına karşın beni aralıksız üzmesi

pek fazla lanet olasıca anı yaşadık ama ben hayatımı toplasam bu değin fazla şey yaşamadım yani hoş şey Ona aşığım fakat bitmesi lazımdı her gün eve sinir krizleriyle giriyordum Uyurken öyle gece 1 2 de uyuyup sinirden sabaha dek 25 30 kez kalkıyordum Bitmesi lazımdı bir şekilde Kendisi vurdumduymaz birisi ve şuan başka çocuklarla konuşmaya başladı bile Napicam hiçbir fikrim yok Belki de yanlış zamandı onla ilgili pek çok şey kurdum ancak anlatamam Napicam ben ya ?

Çalışmayı falanda bıraktım Yalnız başıma kalıyorum kuzenimle

Benzer sınıfta aynı okuldaydık Okulumu değiştim yaz öncesi gene böyleydik devam edemeyeceğimizi gördüm ve okulu değiştim ama şu anda tek istediğim okula geri dönüp sırada onun omzunda uyuklamak Off off çok başkaydı be Aynı kurs aynı okul olucaktı Derhal bu okulda mutsuzum falan her şey Nasıl biticek bu yıl ben böyle çalışamam ancak bari o olsaydı da beraber olsaydık be offffff Destek edin nasıl geçicek bu ?

Üst Alt