Son Konu

Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Önder Bekensir Demet Akalın'ı Aldattımı demet akalın, önder bekensir, sirem erenel, aldattımı, ayrılıyorlarmı hakkında ayrıntılı bilgiler burada 1548653662 1548653662 onderbekensirdemetakalinialdattimi5c4e9463a9ac5onderbekensirdemetakalinialdattimi5c4e9463a9ac5 onderbekensirdemetakalinialdattimi5c4e9463a9ac5 Bir küskün bir barışık aşıklar Demet Akalın ve Önder Bekensir'in araları yeniden açılmış meleklerBakalım bu seferin ayrılığın sebebi ne Demet Akalın’la Önder Bekensir’in arası bitmiş açıldı Sebep bu kere Bekensir’in adının diğer bir kadınla aşk dedikodusuna karışması ÖNDER Bekensir’in, Çeşme’de Figen Erenel’le (Doğusoy) objektife takılması, Demet Akalın’ı çılgına çevirdi Twitter’daki sayfasına “Hayatta hiç yanılmadım şu hislerimde Teyzem diye giderler, karı koynundan çıkarlar, pes! Bu Akıllı Bar’da çalan müzisyen arkadaşlar var Allah’tan Yahut uydurma haber deyip geçecekti Allah’ım ne büyüksün Yılın en acemi çapkın ödülü kime gidiyor bakalım yazar şarkıcı, benzer site üzerinden Bekensir’e de “Oradan zahmet edip çıkma sakın, eşyaların çöpte mesajını attı Bekensir ise ihanet iddiası hakkında yazılı bir açıklama yaptı: “Basında çıkan haberlere yanıt atamak deha istemiyorum Benim Çeşme’ye, bünyemizdeki mekânlara gelmemdeki sıkıntının da ne olduğunu anlamış değilim öte taraftan Önder Bekensir’le ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı Konuşulanlara göre Önder Bekensir gerçekten Figen Erenel’le değil, ona çok benzeşen kardeşi Sinem Erenel’le (Orhon) birlikte  

Üst Alt