Son Konu

otobüste gelin kaynana :)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
otobüste gelin kayınvalide :laugh:gelin ve kaynana otobüse yeni binmiştir emin bir vakit daha sonra; gelin : anne 1 kısımda inelim önce abc'ye gidelim sonrada xyz ablaya gideriz kaynana : hayır gelin : ama anne klm'ye toka almamız lazım kayınvalide : bizim ordan alırsın gelin : ama anne oranın tokaları çok kötü kaynana : banane gelin : fakat anne ya kaynana : ben o vakit eve gidiyorum sen nereye gidersen git gelin: anne sizin durağa yaklaşıyoruz kayınvalide: iyi gelin: otobüs kalabalık kapıya anca gidersin kaynana: ben bu akşam size geliyorum gelin: anne bize davetli gelcek kayınvalide: gelsin benim size ne zararım olcak gelin: (surat asık geçip giden durağa bakmaktadır) kayınvalide: utanıyomusun kız benden gelin konuşmamaktadır bundan böyle ve sinirden çantasının sapını sıkmakla meşguldür böle kaynana zulümdür kaynana: sizi bir aydır küskün görüyorum aranızda birşeyler mi oldu? gelin : hayır anne, üçüncü şahıslar karışmasa her şey yolunda olacak bu vesileyle bende mp3 çaların sesini kısıyorum daha tedbirli dinleyebilmek için kayınvalide : ben bilirim o üçüncü şahısları bilerim, tek kişide değildir o gelin : neden bahsediyorsun anne? kaynana : başkası var dimi hayatında gelin : ne diyorsun sen, seni çektiğim yetmedi şimdi birde hakaretlerini mi işitcem kayınvalide : niye sinirleniyorsun var dimi, zaten seni bıraksak biletçiyede verirsin * gelin : anne yeter benim iniyorum bip bip biiiiip :laugh: :laugh:  

Üst Alt