Son Konu

Özgüveni Galip Gelmek isteyenlere..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ortaokulu bitirip lise 1 i bitirdiğim esas kadar bnmde hiç kız arkadaşım yoktu çocuk sayılırdık zaten ha hoşlandığım falan vardı ama hakiki aşkın ne olduğunu bilmiyordum
lise 2 den itibaren artık bnde kendimi değiştirmeye başladım yeni arkadaşlar edindim bundan böyle biraz açılmaya başladım arkadaşlarla gezmeye tozmaya derslere girmemeye başladım emrindeki sırası gelmişken yan sınıftaki bi kız vardı farkettim bnde hemen kızla konuştum fln arkadaş olduk(kız şaşırdı ast) işte kıza öneri verdim kabul etti bu bana özgüven kazandırdı o kızında kız arkadaşlarıyla fln muhabbetimiz oldu tam bi ortam yaptım kendime o zamanlara kadar da kendime öyle bakım yapmıyordum saçlarım düz, azıcık sivilce işte hatta fotoma bakarsan o kızla birincil çıktığımız haftasında foton varmı dedim yok demedim uç bu fotoyu çektim yolladım kız da hoşlandı fotodan lakin bn saç, giyim stilii değiştirmeye karar verdim saçları azıcık bıraktım (bakarsanız ibrahim toroman gibi saçlarım oldu okulda yalnızca beyaz gömlek zorunluluğu olduğu için artık herzamanki dil ayrı güzellikte beyaz gömlekler giydim konuşmalarımda ve hareketlerimde değişilklik yaptım kızlara karşısında daha kibarlaşştım bu emrindeki çevremin dikkatini çekti kız arkadaşım beni kıskanmaya başladı çünkü öteki kızlarla da çevremi yapmıştım bu durum beni ultra sosyal yaptı artık msn ve facemi isteyen kızlara karşın pcye oturmadım her lahza kızlıerkekli ortamlarda popüler oldum bundan böyle ne demek istediğimi anlamışsındır umarım senin yapman gereken şey özgüvenini kazanmaya çalışman bu olduktan daha sonra gerisi kazanç bu yerine getirmek için ise kendini en iyi hissettiğin bi vakitti bı kızla konuş yüz yüze ve kıza çıkma teklifi et (emrindeki kızdan hoşlandığın için değil hedef deneyim galip gelmek) ve sakın yapamam falan deme sonuçta karşındaki de bi insan maksimum olmaz falan der lakin bizim için kayda değer olan kızın ne diyeceği değil ne derse tınlama zaten sn söyleyeceğini söyle yeter
Taktik 1
bilirsiniz kızlar sürü halinde gezerler(bilhassa okulda) ne zamanki bi kızı yalnız buldun hemencecik dal fakat öncesi şu: kızla 23 kere manzara peşinde o muhtemelen sana yüzü dönük pencere kenarında etrafa abes abes bakar o kadar (bu kız psikolijisinde ilk tepkiyi erkekten beklemektir) hemencecik yanında git ve konuş mrb fln de yalnız ve canı sıkkın gördüm sizi aceba konuşabilrmiyiz fln de ee ne diceksin fln der tanışmak istiyorum de direk sonrası kazanç
Taktik 2

Kızlar çoğunlukla erkeklere pas verir sende sana aşık oldu falan sanırsın hatta bi konuşayım kızla hemen teklifi kabul ederde dersin( bu bi erkeğin bunu düşünmesigayet akla yatkın bi koşul makul olmayan olan şey kızın hadi gel gibi bakması sana pek sezdirmesine rağmen onla konuştuğunda git,işim var, arkadaşlarımı bekliyorum gibi saçma cümleler kurar bu söyleyen kız ise tecrübesiniz tekidir yani o da hayatta erkek arkaşı olmamız lakin sevigilisi olanlara özenin tiplerdir bu durumda top sen de olur ona istediğini yaparsın mesela kıza: erkek arkadaşını mı bekliyorsun de kız sana hyr dedikten sonra o süre sizinle tanışmamak için herhangi bi sorun yok gibisinden konuş kız büyük ihtimalle olumlu bakar ama olmaz fln derse de tmm sen bilirsin de ve arkana bakmadan git bu taktiktir der muhakkak 12 gün sonradan kız sana yakın davranır neyse dilim yine uzadı galiba sn güven kardeşine uygula ve gör hatta sana bi kitap önerebilirim Peter Lauster'in 'Özgüven Öğrenilebilir' adlı felsefi kitabı oku çok yardımsever olacaktır

( bunu asksizadam adlı dost için yazdmıştım umarım bu yazı diğerlerine de asistan olur)

Üst Alt