Son Konu

PRIYANKA CHOPRA BULGARI’NİN YENİ YÜZÜ OLDU

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
e081811f-29d2-44d6-bd17-03d3a2fbae57-chpra%C4%B1.jpg

Hollywood’un tescilli moda ikonlarından biri olan Priyanka Chopra, kırmızı halı ve sokak tarzları ile bizi kendine hayran bırakıyor. Moda dünyasında başarılarına bir unsur daha ekleyen Chopra, artık dünyanın en büyük mücevher markalarının yüzü olduğunu söyleyebilecek. Geçtiğimiz hafta sonu Bulgari’nin en yeni marka elçisi olan Priyanka Chopra, bir basın açıklamasında “Genç bir oyuncu olarak Bulgari’nin uzun bir müddettir ilham kaynağı olan Elizabeth Taylor ve Sophia Loren üzere milletlerarası sinema yıldızlarından örnek aldım. Artık ise böylesine ikonik bir mücevher meskeni ile çalışıp onların izlerinden gitmek hayallerimi gerçekleştiriyor.” dedi.

İtalyan mücevher markası ile partnerliği için fotoğrafçı Solve Sudsbo ile bir ortaya gelen Chopra, Bulgari mücevherleri ile poz verdi. Law Roach’un stilistliği ile beyaz düşük omuzlu bir bluz giyen Chopra, Bulgari’nin altın zincir kolyesini ve pırlantalı yüzüğünü taktı. Chopra’nın sade sitli ile kampanyanın tonunu minimalist olarak belirleyen Bulgari, mücevher tarzlarına yeni bir bakış açısı getirdi.

Bulgari’nin 137 seneyi aşan tarihi ile yalnızca kampanya yüzü olmayacak olan Chopra, tıpkı vakitte doğduğu yer olan Hindistan’da aktivizm çalışmaları yapacak. “Bulgari’nin inanılmaz sanat çalışmalarını her vakit hayranlıkla izledim ve bunlardan büyülendim. Bu yüzden ülkemin çok kıymetli kaynaklarını kutlayacağım için çok memnunum.” diyen Chopra, “Bulgari’nin vakitsiz mücevherlerinde kullanılan renkli taşlardan lüks parfümlerin ana içeriği oplan kokulu çiçeklere kadar, Hindistan’a olan sevgimiz ve ülkenin sunduğu doğal hoşluklara ortak bir hürmet duyuyoruz.” diye ekledi.

Üst Alt