Son Konu

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri bu konu izaç yıldönümü anma sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir Eşinizle evliliğinizin yada birlikteliğinizin yıldönümü için en romantik sözlerden oluşan mesajlar arıyorsanız sizlere fazla beğeneceğinizi umduğumuz ayrı ve yeni evlilik yıldönümü kutlama sözlerini paylaşıyoruz 1549097524 1549097524 romantikevlilikyildonumukutlamasozleri5c555a3946545romantikevlilikyildonumukutlamasozleri5c555a3946545 romantikevlilikyildonumukutlamasozleri5c555a3946545 Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için ebedi teşekkür borçluyum sana Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın Bir elmanın iki yarısı gibi hayat boyu birbirimizi daima tamamlamamız dileğiyle Mutluluklar Aşkım! Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha fazla bağlanarak geçsin Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum! Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için ebedi teşekkür ederim Seni seviyorum Vakit çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi doymuş olmaya laf veriyorum Evlilik yalnızca seninle kasıt kazanıyor Birtanem Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle  

Üst Alt