Son Konu

Saçta Son Moda Kalıcı Fön

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Saçlarım şişkin, şekle girmiyor ya da çok dalgalı ben saçlarımın düz olmasını istiyorum lakin sıkça kuaföre gitmek de istemiyorum diyorsanız işte size fırsat! Keratin Saç Düzleştirme Sistemi ile saçlarınız yeni fön çekilmiş gibi düz ve parlak ayrıca de 3 ay baştan başa…

Ünlüler için vazgeçilmez hale gelen kalıcı fönü, son dönemde kullanan kadınların sayısı her geçen gün artıyor Brocato Amerikan Keratin Düzleştirme Sistemi ’nin, dalgalı ve kıvırcık saçların daha düz ve teftiş edilebilir ülkü gelmesini sağlayan bir düzleştirme işlemi olduğunu söyleyen Mustafa Uzun Kuaför Saç Stilisti Osman Uzun, bu sistem tamamen saçların düz fön çekilmiş gibi düz parlak ve volümlü olduğunu belirtiyor

Şampuan, bakım maskesi, bakım jeli, bakım keratin spreyi ve bakım serumu dörtlüsünden oluşan bu sistemin saça uygulanma süresi ise yalnızca 1 saat Saça zararlı kimyasal içermeyen Brocato Amerikan Keratin Düzleştirme Sistemi; şişmiş, şekle girmeyen, çok dalgalı veya kıvırcık saçlara veya her gün fön çektirmek istemeyen kadıların isteklerine göre istedikleri saç şekli verildikten daha sonra da uygulanabiliyor

Bu uygulamanın, keratin sayesinde saç kırıklarını doldurduğunu, saça pürüzsüzlük, bakım sağladığını bildiren Osman Uzun, uygulamanın saçta kalma süresinin isteğe kadar 1012 hafta olarak değiştiğini söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Saça belirlenen bir zararı değil, tersine saça keratin yüklediği için saçın daha kalın telli ve rahat olmasını sağlıyor Zaten işlem süresince saça 2 defa ekstra yoğun saç maskesi uygulanıyor diyor

İsteğe kadar 34 ay aralarında her yerde uygulanabilen Brocato Amerikan Keratin Düzleştirme Sistemi, adi düzleştiricilerin aksine yıkanarak saçtan arındığı için saçın genel yapısı eski haline dönüyor Uygulamanın fiyatı ise omuz hizasında bir saç için 350 TL daha uzun saçlarda 400 TL *

Üst Alt