Son Konu

Sedef avcı, yeni dizisini anlattı..

Welcome! You have been invited by osmanke to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sedef avcı, yeni dizisini anlattı yaprak dökümü sedef saç modeli sedef avcı yeni dizisi yaprak dökümü sedefin saç modeli avcının yeni dizisi avci dizi Sevimli bi kız rollerinin hakkını veriyor hele menekşe'yle halil dizisi harikaydısedefavciyenidizisinianlatti5c4e7aefae956alt 1548647146 1548647146 sedefavciyenidizisinianlatti5c4e7aefe026bsedefavciyenidizisinianlatti5c4e7aefe026b sedefavciyenidizisinianlatti5c4e7aefe026b MANKENLİKTEN OYUNCULUĞA GEÇEN SEDEF AVCI, KARİYERİNİN EN AYDINLIK GÜNLERİNİ YAŞIYOR DİZİDE EZEL’İN PEŞİNDEN KOŞAN BAHAR’I OYNUYOR AMA, EN BEĞENDİĞİ KARAKTER BAŞKA Halil’in Menekşe’siydi Şimdi de Ezel’in Bahar’ı Reel hayatta ise Yaprak Dökümü’nde Cem’i oynayan Kıvanç Kasabalı ile evli Sedef Avcı ile 19 yaşında başladığı kariyerini, başrolleri Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Akarsu, Yiğit Özşener, Barış Falay ve kendisinin paylaştığı Ezel dizisini konuştuk Ona tarafından Ezel, gerçek hayatta da bu cins hikâyeler fazla olduğu için reyting rekorları kırıyor Yani cümbür cemaat aldatıyor, aldatılıyor; bile bile ya da bilmeyerek birileri kadar satılıyor Diziye gelirsek; Sedef Avcı’nın söylediğine göre, her şey Bahar ile başladı ve onunla bitecek Çünkü o, fiilen tüm hikâyenin ve ihanetlerin tek nedeni Ezel dizisi için hazırlıklar ne süre başladı? Proje bana bir yıl önce geldi Fiilen o süre gerçekleştirilecek bir işti, ama geçtiğimiz sene o kadar çok açıdan kısır geçti ve yapımcı firma Ezel’i bekletmek istedi O nedenle Ezel’i bir sene ummak zorunda kaldım Daha önce rol aldığım Menekşe ve Halil dizisinde de aynı yapımcıyla çalışmıştım Ben onlara güvendim, onlar da bana Ezel’i beklerken neler yaptınız? Fiilen sabırsızlıkla geçen bir dönemdi, çünkü öteki iş tekliflerini reddediyordum Çalışmayı çok sevdiğim için biraz zorlandım Fakat tekrar tekrar bu değin nitelikli işler yakalayamıyorsunuz; geçiş süreci birazcık zordu fakat sonunda beklediğime değdi Bir model, senaryoyu nasıl okur? id Kendi adıma konuşayım; bundan böyle aşinayım ben bu işe Bir projeyi kabul etmem için yapım şirketini, senaryoyu ve oyuncularını bilmem gerekiyor Önceliğim ve gözettiğim ana unsurlar bunlar Senaryo konusunda birazcık hislerimle karar veriyorum Hangisine kendimi yakın hissediyorsam ya da kariyerim için hangisinin iyi olacağını düşünüyorsam onu seçiyorum Dizindeki dört başrolün üçünü mankenlik kökenli oyuncular canlandırıyor Bu konuda ne diyeceksiniz? Benim için bu oyuncuların alternatifi yok “Acaba bizim rollerimizi başka kim oynayabilirdi sorusunu sorduğumda, bir cevap bulamıyorum Dizide en sevdiğiniz kişilik hangisi? Kerpeten (Ali) Çünkü yeri geldiğinde bir insanı öldürecek kadar acımasızlaşıyor, lakin Bahar’ın yanındayken, yaşamadığı bütün duygularını ortaya çıkaran bir çocuğa dönüşüyor Öbür duyguları nasıl çalışıyorsunuz? Menekşe ve Halil dizisinde Ipek Bilgin’le çalışmıştım Onun uyguladığı bir usul var; Eric Morris sistemi Bu azıcık içe dönük bir alıştırma şekli Kendi yaşadıklarınızdan çıkarımlarla hazırlanıyorsunuz rolünüze Lakin kendinizle alakalı olduğu için birazcık zamana gereklilik duyuyorsunuz ​  

Üst Alt