Son Konu

"Seni seviyorum"çeşitleri..

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Seni seviyorumçeşitleri Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz yalnızca iki sözcük var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor Onun gün içinde size asgari 10 defa ‘Seni Seviyorum’ dediğini lakin sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Bağlı ama yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor Nasıl hareketlerle mi? Gelin daima birlikte bir göz atalım:Onu gözlerinizin içine bakarken yakaladınız Gözler bir erkeğin yalnızca ruhunu yok aynı zamanda kalbinin derinliklerini bildiren pencerelerdir Erkeklerin iki değişiklik ‘Seni Seviyorum’ bakışı vardır Bunlardan ilki ‘gizli görüntü’tır 30 yaşındaki Eren kendi ‘rahat gösterme’ını şöyle anlatıyor: ‘Bir partide kız arkadaşımı arkadaşlarıyla konuşurken, gülüşürken izlemek hoşuma gidiyor Ona uzak bakarak ‘bu şahane kızı adalet etmek için ne yaptım ben?’ diye geçiriyorum içimden’ İkinci görüş ise ‘değişmez görüntü’tır Erkekler birçok süre duygularını karşısındaki insana göstermeye çekinir Eğer onu gözlerinizin içine uzun uzun bakarken yakalarsanız bilin oysa üstüne geçirdiği kalın kalkanını indirmeye başlamış ve sizi iç dünyasına almaya hazırlanmaya başlamıştır Buzdolabını sizin sevdiğiniz yiyeceklerle dolduruyor Sevgilinizin evindesiniz Canınız limonsu soda içmek istedi fakat onun soda sevmediğini bildiğinizden böyle bir içeceği onun evinde bulgu şansınız yok Susuzluğunuzu giderecek diğer bir şey bulmaya mutfağa gidiyorsunuz O da ne buzdolabında limoni sodalar duruyor Veya alışveriş listesine göz attığınızda sevdiğiniz şekerlerin veya kullandığınız deodorantın alınacaklar listesinde olduğunu fark ediyorsunuz Bu adam sizi seviyor, bundan belli olun Yüksek Dağ bu konuyla ilgili çarpıcı bir misal veriyor: ‘Bir gün sevgilimin sevdiği diyet sodayı da alışveriş listesine yazdığımı fark ettim ve onun hayatımda ne dek kayda değer bir yerde durduğunu anladım O an ona aşık olduğum gerçeğiyle yüzleştim’ İnsanların içinde yanınızda duruyor Beraber dışarı çıktığınızda erkek arkadaşınızın durduğu yer, sizin onun hayatındaki yeriniz hakkında fazla şey söyler 31 yaşındaki Serdar konuyla ilgili düşüncelerini dile getirirken şöyle konuşuyor: ‘Eğer hala ‘hanımefendi dürüst’nun peşindeyse bir erkek girdiği her ortamda her yeri gözleriyle tarar Eğer bir erkek birlikte olduğu kadına duyduğu hislerden belirli değilse o süre onun bütün yanında durmak yerine azıcık uzağında kalmayı tercih eder Ama eğer aşıksa o süre gözlerinin hiçbir yere kaymadığını kullanmak için sevgilisinin yanından hiçbir yere ayrılmaz Bu davranışıyla da çevresine ‘birlikte olduğum biri var’ mesajı verir’ Telefonuna yanıt vermenize müsade veriyor Telefonun öteki ucundaki ses annesine veya eski kız arkadaşına ait olabilir Fakat o sizin telefonuna cevap vermenize hiçbir şey demiyor 29 yaşındaki Serdar şunları söylüyor: ‘Erkekler bir takım şeyleri kız arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlanmaz Eğer telefonuna cevap vermenize müsade veriyorsa fakat o anda arayacak herhangi bir ‘hatalı’ kişi yüzünden hayatı ona zindan etme ihtimaliniz var, o zaman sizinle uzun bir ilişki yaşamayı düşünüyor demektir’ Bu hareketlerden en düşük birini yapan erkek arkadaşınızın sizi sevdiğine inandınız peki onun size bağlanmaya başlayıp başlamadığını nasıl anlayacaksınız? Yan oysa aşağıdaki ipuçlarını takip ederek: Arkadaşlarınızın isimlerini hatırlıyor (Yalnızca hoş olanları değil, çirkin olanları da!’ Tatil günlerinde sizinle vakit devretmek istiyor Size aileniz hakkında sorular soruyor Size en yakın arkadaşının bir sırrını anlatıyor Ne değin yoğun olursa olsun sizi havaalanında karşılamaya geliyor id  

Üst Alt