Son Konu

Sevdiğim Kız Başka Biriyle Çıkıyor !!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ben bu sene Liseye başladım ve bir kızı ilk gördüğüm andan beri hoşlanıyorumFacebook'tan bir kaç konuşmamız olmuştuBenim sınıf arkadaşımın sevgiliside benim sevdiğim kızın yakın arkadaşıBu arkadaşlarım beni tanıştırdı kızla fakat gidipte kıza açılamadımKızla her göz göze geldiğimizde gözlerini kaçırıyordu ve arkadaşlarımın yanına birlikte bu arada konuşkan kız benim yanımda pek fazla konuşmuyor yalnızca sorulara cevap veriyorduBenim ondan hoşlandığımı biliyor fakat şuan başka biriyle çıkıyorBenim arkadaşımın sevgilisi ondan hiç hoşlanmamış ve beni daha yakışıklı ve tatlı bulduğunu kıza söylemiş kız ise sessizliğini bozmamışBende dün dolmuşla başka arkadaşımla birlikte onların evine bu vesileyle ben bu sevdiğim kızla çıktığı erkeği görür görmez elim ayağım titremeye başladıDolmuştan inecektim dayak atmak için çocuğu lakin arkadaşlarım cebren tuttularBende birazcık mantık yürütüp eğer o çocuğu döversem kızın benden dehşet edeceğini düşündüm ve azıcık sakinleştimKızında kalbini zarar vermek istemiyorumArkadaşlarımla bir şey ilettim O mutluysa bende mutluyum fakat onu üzmemek için herşeyi yapacağımdiye bir şey ilettirdim arkadaşlarım aracılığıylaÇocuğu bir görseniz keşke2 haftaya harcayacak biliyorum onun için üzülüyorumOnun kalbinin böyle kırılması benim canımı fazla daha çok acıtacakOnun için kırılmasını hiç istemiyorum o yüzden kendimi zorlada olsa ağırbaşlı tutmaya çalışıyorum ve eğer bana bir baht zeka verirse onu ne dek mutlu edeceğimi biliyorum
Destek edebilirseniz beni fazla mutlu etmiş olursunuzŞimdiden teşekkür ederim

Üst Alt