Son Konu

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgili İle Barışmak İçin Sözler uzlaşma sözleri, barışmak için sözler, güzel aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini baştan kazanmanız ve onun gönlünü almanız için güzel aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz 13149 13149 sevgiliilebarismakicinsozler5c55562ea0dd5sevgiliilebarismakicinsozler5c55562ea0dd5 300 400 ozurmesajlarijpg13149 Sevgili İle Barışmak İçin Sözler ozurmesajlarijpg13149 Sevgili İle Barışmak İçin Sözler Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak için ilk Adımı benden Umma Kalbinin Sesini dinle Adımlarınla Sesini Dinlet Kalbime! Uzlaştırma Dolu bir Sene dinmek istiyorum Seninle Kavgalar Hüzünler istemiyorum Anılarımda Sadece ikimiz Olalım Mutlu Olalım Acımasız hayatta! Barış ve Mutlu Bir Hayat istiyorum Seninle Ayrılıkların Olmadığı kalplerin Kırılmadığı hayatı paylaşmak istiyorum Seninle Bebeğim Hayatta 3 Dileğim var Sen, Mutluluk ve Uzlaştırma Diğer Birşey istemiyorum Hayattan Bir ip Yumağı yapalım Dertleri üstünü Barış Duygularımızla Bağlayıp Kimsenin göremeyeceği Dek uzaklara götürelim ve orda tahrip edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda Bir Yanda Ayrılıklar Bir Yanda Barışlar Bırak Şu Ayrılıkları Gel Barışalım hayatım Hoşlanmak Affetmektir Hoşlanmak Anlamaktır Hoşuna Gitmek gerektiği Vakit Barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi Sevdiğini Göster Beni Uzlaşma içinde Kalsın Ellerimiz Ayrılık Görmesin Gözlerimiz Ben Seni Seviyorum Barışmanı Bekliyorum Sana Sevgi ve Uzlaşma Doymuş Duygularımla geliyorum ola ki Çocukluk Yaptım Affetme diliyorum Aşkım Barışalım hadi Affetmek büyüklüktür Aşkım Affet beni Barışalım hadi Güldür Gözü Yaşlı Yüzümü Hayatıma Barışma getirdin Sevinç getirdin hayatıma renk getirdin Hayatıma Her Tarafta beni getirdin Seviyorum Seni bebeğim uzlaşma Batmış meleğim Genişletmek için tıkla  

Üst Alt