Son Konu

sevgilimin geçmişimi bilmesi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar lise 1 den beri bir kızı sevmiştim fakat lise 1 de bana bi defa kanka kardeşim demesi beni büyük bi umutsuzluğa kaptırdı ve hiç bişe diyemedim hani onu kaybetmektense dost kalayım dedim hep o olsun istedim ben nasıl diyim kimseye değerinde vermezdim hani bu lafı dersem bu üzülecek mi yahut kırılacak mı düşünmez direk suratına söylerdim böyle nasıl diyim çok konuşur sürekli birine söz sokmaya falan çalışırdım lise dönemi ya artık ne düşünerek pek yaptım nasıl böyle salaklıklar yaptım bilmiyorum şu anda para verseler böyle davran yapamam acilen bunun sevdiğim kız ile alakası var diye düşüneceksiniz ama ona da gelicem ben hani nasıl diyim canım ne isterse o dakika nasıl düşünüyorsam böylece davranırdım kimseyi düşünmezdim o yüzden de bir takım kızlarla bir takım muhabbetlerim oldu ki fazla salakca birşey bu nasıl böyle bi kepazelik yaparım nasıl böyle bi salaklık yaparım anlamadım lakin hani o lise 1 den beri sevdiğim kıza 1 kez olsun yanlış yapmadım 1 defa olsun yüz üstü bırakmadım hani tüm dünya bi yanlamasına o bi yanaydı neyse bu benim yaptığım bütün salaklıkları rezillikeri biliyor şimdi üniversite okuyoruz ve ben buna bu yaz herşeyi anattım dedim ben seni hep seviyordum diye oda süre istedi anında birşey diyemem dedi yargı verdim bir yandan dedim ki söylememem lazım ya hayır derse nasıl yüzüne bakarım diye inanın bana ant ederim hani sevdiğim bi kızı başkasıyla bakmak öyle koyuyorduki bana ama sırf o mutlu diye mutlu olmaya çalışıyordum onun mutlu olmasını istiyordum defalarca ama bi gün cesaretimi topladım söyledim oda süre istedi işte biz 1 ay daha sonra çıkmaya başladık şuan da çıkıyoruz ama sorun şu oysa sizden de yardığım istediğim nokta burada hani bana bütün anlamıyla güvenemiyor haklıda yani eskiden böyle rezil biri hemen niye düzelsin lakin ben onun için hani 3 4 yıllık arkadaşlarıma dedim daha konuşmak istemiyorum diye sırf sevgilim istedi diye 5 yıılık oynadığım oyunu sildim 600 700 liralık hesabımı verdim hani oyun konusunda hele babam olsun annem olsun hayatta bişe yaptıramazdı bana ama sırf o istedi diye oyun bişe kalmadı hayatımda sınıfımda olsun yada başka bir yerde 1 tane kızla konuşmuyorum ona verdiğim sözleri tutuyorum defalarca hani bi ilişkide çoğunlukla erkek dominant taraf ola ki bizde öyle değil o benden bişe istese defalarca evet aramak zorunda kalıyorum hayır dersem hemencecik kızıyor olay çok başka bir boyuta geliyor fakat ben bişe istesem ondan mesela geçen hafta memlekete gittim köyüme arkadaşlar gel dışarı özledik falan dedi sevgilim müsade vermedi diye gidemedim hani kılıbık lafı vardır ya ben onun lafından çıkamıyorum itirazım da değil hala da ne isterse yaparım fakat ben ondan birşey istesem örneğin bir yere gidebilirmiyim diyor hayır desem sana niye soruyorum ancak gitsem ne yapabilcen diyor evet ne yapabilirim oysa hitabe atamam ayrılamam onlarıda geçtim istediğini yapsın fakat bana güvensin istiyorum geçmisi bir daha hiç açmasın istiyorum bunu nasıl yapabilirim onun güvenini nasıl kazanabilirim bana muavin olur musunuz

Üst Alt