Son Konu

Sevgiliye Güzel Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Aşk Mesajları 2019 Sevgiliye Hoş Sözler Sevgilime çok hoş ve yeni sözler söylemek istiyorumdiyen bütün misafirlerimiz ve üyelerimiz, işte sizler için yeni ve sevgiliye söylenecek çok hoş sözler burada diyoruzsevgiliyeguzelsozler5c557913cd9c4alt Buyrun Melek'ler; 1549105421 1549105421 sevgiliyeguzelsozler5c5579140ca2bsevgiliyeguzelsozler5c5579140ca2b sevgiliyeguzelsozler5c5579140ca2b Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler… Ne kadar doğru! Seni böylece fazla seviyorum ama aklım başımdan gitti… Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim… Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne dek çok özlediğimi… Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir ışıltısız olur, yakamozlar diğer çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer! Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim derhal kaç yıldızım var biliyor musun? Benim bundan böyle bir gökyüzüm var Bugün her zamankinden bambaşka bir şey yapayım dedim olmadı tekrar sana daima aşık olup seni düşündüm Yedi bambaşka iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi farklı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin değin tatlı olamaz Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! Sen en büyük sevgiyi adalet edecek kadar mükemmel fakat herkesin sevmeyi hak edemeyeceği dek özelsin Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki ahali, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha fazla seviyorum Birlikte daha hoş günlere… Sevgi basittir, kompleks olan bizleriz Sevgi güven verir, millet aldatır Sevgiye defalarca güvenilir, insanlara katiyen! Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni fazla sevmeye devam edeceğim… Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem nemli saçlarımı düzelt…Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına birdenbire değdirMasum ve dertli bir çocuk gibi konuşursamAnla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de… Yanağına düşen kar tanesine eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım! Bir Damla Gözyaşına Yakarım Bu Şehri Gözlerinin Uğruna Birtanem ilk Aşkım Olduğun Gün Son Aşkım Olman için Kendime Ant Ettim Seviyorum Seni Aşkım Bulutlara yazacağım Sana olan sevgimi, Yağmurlar yağdıgında Anlayacaksın Sana Olan hasretimi Yanına Olmadığım Zamanlarda, Her Baktığın Yer Beni Hatırlatsın Sana Sevgilim Yarınlarımda beslediğim umut sensin, Hayallerimdeki Beyaz Atlı prensim Seni Fazla Seviyor Prensesin Mavi Düşler içinde Beyaz gerçeklerimsin Sevgilim Aşk, Acılar içinde Yaşanan Zamana Bir Gülücüktür Halk Müziği tanıdım yıldızlar gibiydi, tümü parlıyordu, hepsi gökteydi Lakin ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? Tüm mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… bir parça sevinç, bir tutam umut ve bir parça mutluluk gönderiyorum sana Bir gül olmak isterdim! Niçin mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için? Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek yok de sana daima her yerde başlamak isterim  

Üst Alt