Son Konu

sınıftaki kızla muhabbeti nasıl kurcamı bilemiyorum Yardımm!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu yıl yeni üniversiteye başladım ama bundan önceki tekliflerim talihsizlikler yüzünden hep anlamsız çıktı
1 Ilk okuldaydım benzer sınıftaydık kızı seviyodum bi gün kenara çektim öneri ettim klasik yanıt arkadaş kalalım oldu

2 Yakın arkadaşım kız vardı gerçekte sevmiodum lakin bu işe bi yerden başlamam gerekiyordu öneri ettim kız sabahına biriyle çıkmaya başlamış bilmiodum fakat sonra şaka yaptıımı söledim ve sonradanda arkadaşına bahsediomuş reel olsaydı ve ötekisiyle çıkmaya başlamamış olsaydım çıkardım die

3 Bi kız wardı çok sevdim birincil sevdiim diebilirim kızla iice muhabbeti kurdum sağdan soldan tüyo aldım belirlenmiş kabul eder seni fln dediler bende olaya kaptırdım kendimi ve 1 hafta daha sonra bi gün numarasını istedim verdi msjlaşırken onu sevdiğimi söledim ve öle bişey olduki kız arkadaşlıımızı bitirdi meyerse böle şeylerden hoşlanmıomuş ve yaptıım şeyi kendin methetmek içinimi bundan böyle nedense beni tüm okula rezil etmek için herkeze anlattı!!! ne yaparsam salak ona yaptıımı sandı fakat yanıldı gerçi rüyalarımda çok gördüüm vs vs karştırmaalım

4 Arkadaşlarla aralıksız stüdyoya gideriz ben onların canlı performanslarını değerlendiririm ve makara yaparız Yine bi gün gittik dost arkadaşını getirmiş lakin ilginç bi tip nası desem ünlü biriyle çıkıo hemen öle diim ama çok bi güzellii değil rock konusunda ii bilgiye sahip 4 yabancı dil bilio fln orda oda benim gibi müzik aleti çalmıo ooturduk muhabbeti kaynattık nese muhabbet koyuldu ayrıldık eve gittim kendimden belli bi şekilde face açtım beni eklemiş sabahtan kalktım msj atmış akşama dek msjlaştık nese o gün numarasını aldım sonradan günde yaklaşık 300 msjlşıoduk ben muhakkak gözüyle bakıodum sevgilisini soruodum yok öle bişi diodu fln nese 11buçuk hafta geçti bi gün teklif ettim kız olmaz yok ben dengesizim bilmemne dedi ertesi gün arkadaşın haberi yok olanlardan bana onun sevgilisi war hayatta ondan ayrılmaz dedi nese o kitapta öle kapandı

5 Ve son arkadaki sıra arkadaşımla muhabbeti çok ii kurmuştum hatta hocalar bizi sevgili sanıodu emindim kabul edeceenden fakat sevmiodum bundan böyle bi şekilde başlamam gerekiodu onun danışmanı gibi bişi omultun artık yap dediimi yapar yapma dediimi yapmazdı bi gün şansımı deniim dedim ve o da ne olmadı

nese arkadaşlar ben normalde fazla zıpırımdır ama o yere veya kişiye alışana hatta muhabbet kurana kadar soğk ve çekingen biriyimddir ama sonradanda yüzsüzlük konusunda haddini aşan biriyimyani alışma süreçi çok dengesiz anladıınız kadarıyla şu anda trabzondayım ktüyü kazandım sınıfta bi kız var daha hiç konuşmadım ama sınıfta yaklaşık 40 erkek 10 kız var ona karşın beni 3 günden aynı sınıftan olduumuzu ayırt edebilmişki dersten önce dışarıda bana dersle ilgili olağan bi soru sordu(ders hangi sınıfta gibi) lakin bende daha alışamadıım için gidipte bşy diiemiorum doğrusu korkuyorumda başarısızlıktan!!!!

LÜTFEN BANA YARDIM EDİN!!!

DİKKATE ALIP OKUYA YORUM YAPAN HERKESE ++++++++REP

Üst Alt