Son Konu

Sizce benle çıkar mı?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sa hyrlı geceler arkadaşlar sızden destek ıstıyecegım lafı uzatmamam gerektıgını blıyorm mumkun oldugu dek kısa anlatıcagım

birincil mektep 6 snfa kdr okuduk 2 sne baska yere tasındık yeniden eskı yerımıze gerı donduk koyde oturuyorz arkadaslıgımız cok ıyı nerde gorursek bırbırımızı selmlasıyor yuzumuzde gulucekler sacıyor cokta kızıdırıyorum konusurken davranısları hosuma gıdıyor fakat yazın tabıkıde yaklasık 1 yıl olucak unıv hazırlanıyor arada sırada konusuyorum sosyal ortamdan bıldgmız uzere tabıkıde facebook ara sıra ısımı oluyor cıkıyor yatıyormu ders mı calısıyor bılemıyorm msjlarımı goruyor fakat cevp vermıyor bırgun konusuyrz ıste fılm ızlıyormusta dedım bu saatte ne fılmı canm dıye ıste canı sklmıs flan dedm bnmde ya sakayla karısık ben dedım yuru gıdelım sınemaya ızleyelm daha ıyı falan derken sakadan gırdım gercektende kız sınemaya gıderız ıste vızyondakı fılmlerden haberıde yokmus dedı bana at mutlaka unutma he sakın falan dedı attım ıste buna laf kaldı oyle lafı yıne getırdım oralara sınavdan sonra dıyor yanı zamanı değil bu benm arkadsım ıyı arkadsız ıyı anlasıyoruz cıktıklarıda buyklerle cıkıyor kendınden 23 inleme ıste ben tertıbıyım yanı aynı yastayız ben bu kızı ılkokuldan berı svıyorum yanı aynı sırada bıle oturduk bılıyordu benım sevdıgımı falan boyle ıtısmler omuza carpmalar vardı ılkokuldayken smdı ben bu kızdan hala hoslanıyorum sınema sızce buna bı adımmı acaba arkadscada olablır dıye dusunuyorm boyle sosyal ve daha cok vakt gecırırsem olucagnı zannedıyorum neler yapmam gerekli tavsıyelerınız var mı he bu metnı okumaya süre ayırdıgınız ıcın ıse ayrı tesekkur edıyorum yorumlarını beklıyorum

Üst Alt