Son Konu

Sizce Ne Yapmalıyım ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce Mehaba,
Yazacaklarım birazcık uzun

Ben 18 yaşında bir erkeğim

Koşul şu,
Ben lisenin birincil senesi bir kıza aşık oldum fakat o zamanlar konuşmadım çünkü kızı fazla seviyordum ve o zamanlar daha çok tanışmamıştık Neyse ben gel süre git zaman onun güzelliğinden çok davranışlarına iyice vuruldum Kalbimden bir durum karşı ne geçiyorsa oda onu yapıyordu Gel süre git süre sevgim en ince ayrıntısına kadar katlandı 2 sene oldu ben en son konuşmaya karar verdim ve olay orada patladıolay daha bakımlı anaşılsım dıye ad vemreden harf vererek anlatacağımDaha dün gibi hatırlıyorum yakın arkadaşlarımdan olan E ile okulun kapısına yürüyoruz sevdiğim kız geldi ve tekrar yakın arkadaşım olan r ile ilgili bir soru sordu Ilk Kez analamadım ama daha sonra ilişkileri olduğu öğrendim Bütün anlamıyla fiziksel olarak ayaktaydım ama rusal olarak çökmüştümilk unutmayı denedim çünkü r ile fiilen yakın arkadaştık ve ben bir seçim yerine getirmek zorunda kalmıştımArkadaşımı seçtim tam 2 yıl kaçtım kızdan ama tam anlamıyla vurulmuşum unutamadım Arkadaş çevremin etkisiylede aralıksız aynı ortamlarda bulundum Ben kaçtım o geldi ben unutmaya çalıştım o hatırlattı kendini Neyse son sene yani bu seneye geldik ama ben hala unutmadım Neyse bu yıl öğrendim r ile ayrılmışlar Sevinemedimde üzülemedimde çünkü bir tarafta en yakın arkadaşım bir tarafta tam anlamıyla delisi anesi olduğum kız Tekrar olan bana oldu derhal son sınıftayım olur ya ileride fikirlerim değişecek lakin bu kızında duygularımı bilmesini istiyorum 4 yıldır günlüklerimin her sayfasında o varUnut kardeşim diyenler olucaktır illa ama birde fiilen sevmek var 4 yıldır unutamadım hayatımda vicdan azabı olarak kalsın istemiyorum Neyse sona gelelim asıl bezginlik bence burası Dediğim gibi r yakın arkadaşım ve kızla yeniden bir araya geleckler gibi duruyor Sizce kıza duygularımı anlatayım mı ?
Burada ben r yi de düşünüyorum 2 yıldır aklımla kalbim savaşıyor ve her seferinde aklımı şampiyon çıkarttım ve iki tarafi acıtmak namına sabr ettim Lakin bundan böyle lys dediğim bir imtihan var ve sonrasında yeniden bir araya zaten gelemeyizSınava 50 gün var Bu kız her gün yalnızca söylev mesafemde ama konuşamıyorum çünkü savaşın galibi aklım kırma kimseyi diyor ardından bir kaygı geliyor 50 gün daha sonra hayatından belki çıkacak diyor kalbim atılıyor vaz mı geçeceksin ? Bütün diyorum gidip konuşucam aklım diyor r ne olacak en yakın arkadaşlarından ?

Bu kısır döngüde kalıyorum Şundan eminim kızla konuşsam benimle ilişkiye başlar çünkü kızıla ilgili 4 yılda biriktirecek çok şeyim oldu bunları kullansam yeter Sizce ne yapayım ?
Son cümlemde uyarı çekmek istediğim yer Dediğim gibi r yakın arkadaşım ve kızla her tarafta bir araya geleckler gibi duruyor bu durumda çılgın gibi sevdiğim kıza kalbimi açayım mı ?

Okuyan herkese teşekkürler ?

Üst Alt