Son Konu

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes elçin uzun şoray uzun ve eşi elçin şoray eşi Arkadaşlar tanıyanlar bilir Kanal 7 de program yapardı Şoray Uzun Şen bir tipti Bende doğrusu beğeniyordum programlarını Fakat bundan böyle onu kınıyorumm:n028: 1548624233 1548624233 sorayuzunsendemipesyanipes5c4e216d6a8d7sorayuzunsendemipesyanipes5c4e216d6a8d7 sorayuzunsendemipesyanipes5c4e216d6a8d7 Haber tıpkı şöyle Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yoldanın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı 11 senedir Elçin Uzun ile evli olan ve bu evlilikten biri 8 biri 4 yaşında 2 çocuk sahibi olan Şoray Uzun’un yasaklanmış aşkı sebebiyle Kanal 7’deki işinden olduğunu öne sürdü Şoray Uzun, iddialarla ilgili soruları yanıtladı: Melda Yılmaz, seyahat programın yönetmeniydi Yakınlaşmamızdan sonra bir bebek dünyaya geldi hemen 15 yaşında Eşimden ayrılmayı hiç düşünmedim, düşünmüyorum da Bu olayın üzerinden yıllar geçti Lakin boşanma davası açılmadı Melda Yılmaz’dan dünyaya gelen çocuğumu karım bir başkasından duydu ’Böyle bir şey var mı?’ dedi ben de ’Evet’ dedim Eşim ve 2 çocuğumla Ataköy’de yaşıyorum, Melda Hanım ise Anadolu Yakası’nda İki evde aniden yaşayamazsınız Bu benim için kapanmaya yüz tutmuş bir bere Acilen gündeme getirilip bu yara kanatılıyor Karım için kolay kabullenilecek bir koşul değil İmam nikahı yaptığımız doğrudur, imam nikahını çocuk dünyaya gelmeden kıydık, ama Bodrum’da yaşadığımız külliyen yalan Burada sorumluluk sahibi benim, suçlu atfedilecekse benim Kimse başıma tabanca dayamadı pişmanlık gibi duygularım yok Yaşandı ve bitti Ben evime döndüm Bu olayda canice kesilecek biri varsa da o sadece benim Bu olayı karımdan olan çocuklarıma bir uzman yardımıyla anlatmayı düşünüyorum Ortaya çıktığında üzerimde ’semt baskısı ’olsun istemem Tek amacım çocuklarımı zararsız bir şekilde bu olaydan kurtarabilmek id  

Üst Alt