Son Konu

süper sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
süper sözler hüsranlı sözler can acıtıcı sözler iç acıtıcı en iç aşk sözleri Sana içten bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına minicik bir öpücük kondurdu Hissettin mi? Gözleri uzaklıklar yok, ara sıra de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi Sen benim yok onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin Geceler seni sevdiğim değin uzun olsaydı eğer inan fakat yeryüzüne hiç güneş doğmazdı Sesini duysam da her lahza yüzünü bakmak gibi yok, özlediğimi bil her lahza çünkü hiçbir şey seni hoşlanmak gibi yok! Bu gece rüyama gir gizli gizli, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonradan çek git kahrolası hayatımdan sinsice! Ben seni çılgın gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin Yarınlar her zaman hoş olacak derler, fakat bugünlerde dünlerin yarını yok mi? Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin ölümsüzlük dek uzun olduğu öğretilmedi Yaşamımızın her hemencecik birlikte olmamız dileğiyle sevgilim Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkür ederim Seni seviyorum! Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde rahatlık gibisin, ışığım sensin, güneşimsin Bil ki çok özlendin Bir erkekle mutlu görünmek için onu bolca anlayıp az da olsa hoşuna gitmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu bol miktarda sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye Biraz vakit istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye Arzular göz açıp kapayıncaya değin geçer biter Ama seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi Ne dek fena şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım Kesin ol ancak kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil oysa bu bundan böyle senin gözünde bedel galip gelmek ve daha memnun etmek içindir Seni seviyorum Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve bilhassa de senin bir yudum sevgine hasretim hemen uzaklarda sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan Kalbim daima seninle Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yaşamak varken yaşayamamış olmakta Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni Beni bir dakika değil bir saniye yok bir saniyenin onda biri kadar sev Bir sene değil on sene değil bin yıl mesut olurum Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi Sevgililer öpüşürken niçin gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle yok de kalpleriyle görmek isterler Yani hissetmek isterler Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni fazla seviyorum Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lüzumlu Hani en güzel aşklar imkansız kazanç ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana! Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim süre, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların peşinde yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe gözyaşı dökmek istiyorum Seni ne dek sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası değin seviyorum seni Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım Ayrılık ufak sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir Tıpatıp rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi Bizim de sevgimiz daima yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice günlere birlikte elde etmek dileğiyle Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha fazla seviyorum Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler Ne değin doğru! Seni böylece fazla seviyorum ancak aklım başımdan gitti Birlikte daha nice sevgi doymuş mutlu günlere sevgilim Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisinSeni seviyorum Ayrıca de çok Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Hemen uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum Eğer seni nasıl ve ne değin sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için sözcük bulamıyorum Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Dünde, bugünde, yarında Yüreğin değin yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben her zaman ordayım! Her seven isimsiz bir kahramandır ve insan sevebildiği değin insandır Sanma ancak ismini bir başka biri silecek seninle başladım seninle bitecek İçine düşen her üzüntü damlası sana seni ne değin çok sevdiğimi hatırlatsın Seni tahmin edeceğin değin yok, katlanma edemeyeceğin dek çok seviyorum Bir demet gül vermek isterim sana Güllerden güzelsin fiilen Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza dek bitmeyecek Seni seviyorum! Lahza gelir insan gülerken ağlarmış Gözyaşları su baskını olup kalbine akarmış Ben seni unutmak için sevmedim fakat ne için sevdiğimi unuttum Bir Takım aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum! Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma fakat hoşuna gitmek daima beraber elde etmek degil, sensizken bile seninle olabilmektir Hemen yanına değilim şayet ama özlemim sevgim daima seninle Seni seviyorum! Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akıcı sele karıştın Sen en büyük sevgiyi adalet edecek kadar çok iyi lakin herkesin sevmeyi adalet edemeyeceği dek özelsin Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki ahali, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha fazla seviyorum Birlikte daha güzel günlere Gece bir diğer giyer siyahını, yıldızlar daha olur, yakamozlar diğer çizer denize kendini ve yaşam daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında sevinç, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Muuckk!!! Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum Defalarca beni kimse sevmiyor ama derdin! Usulcacık sokulup yüreğine ben seviyorum demek isterdim Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin yarın ellere Hasretin öldürdü beni! Şu Anda geceler çaresiz Acilen yağmur damlası gelip konar dudaklarıma gürültüsüz Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür lakin komşularinki katiyen Gidenler yokluklarıyla değil bu arada söyleyemedikleri sözler yüzünden keder verirler! Sana şarap vereceğim, iç lakin ayyaş olma Sana bir gül vereceğim, kokla lakin soldurma Sana kalbimi vereceğim, sev fakat incitme! Bir Takım aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza dek bitmeyecek Seni seviyorum! Yaşamak özlemsiz, açlık sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ama hoşuna gitmek defalarca beraber almak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Acilen yanına değilim belki ama özlemim sevgim defalarca seninle Seni seviyorum! Bir aptalın sizi öpmesine müsade verin fakat bir öpücüğün sizi aptal etmesine katiyen! Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz Sevgi güven verir, millet aldatır Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara katiyen! Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA AYNI! ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBIYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI ŞIMDI İSE aaaa ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ YOK ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞIL YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM ANCAK SEN RAHAT UYU BİRTANEM! AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK DEĞIN KÖRSEN ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK DEĞIN GURURLUDUR BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR BEN HİÇ UYUMUYORUM BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ DEK SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM BAKIMLI KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ DEFA GÜNEŞE ASMAKTAN SENİ HATIRLAMAMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ ASLINDA YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN GÖZLERİN DERE KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA NE SENİ HATIRINDAN ÇIKMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR BİR GÜN HAYATIN TÜM GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSIZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM NE VAKIT AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR SÜRE KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE AST! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA BÜTÜN KARŞISINDA Sen yeniden seni sevBen icimde kalayimCekil yolumdan artikBen olayim Asktir olumden guzel olanBak ve gor yasam duslerdedir Yillar gecse de ustundenBu kalp seni unutur mu? Ben mecburum sana, sesimi duysana Allah'in askina kiyma bana Yoruldu yüregim Hasretten yandan,Sanmaki baskasi Yar olur sana,Üzme yeter artik Allah askina,Bir kalp tasiyorum INSANIM INSAN Allahim bitmesin bitmesin bu rüya sonunda izaç olsun ne olur uyandırma MUHAH MUHAH CAN HATICE GÖZLERI CEYLAN HATÇE SAÇLARI BAYRAM HATICA BEN SANA GURBAN HATÇE Ibadetim oldun inancim oldun güya sen yarattin ben kul'un oldumAfet Allahım diye yalvardım durdum kaç kadeh kirildi sarhos gönlümde bir türlü kendimi avutamadim, kaç gece agladim boyle gizli gizli ne yaptimsa seni unutamadim bir yabanci gibi durma karsimda hani sevdigindim bildin mi beni erirdi yuregin bir bakisimla tutup bir kalemde sildin mi beni?unuttu dediler senin ismini,unuttu diyorlar senin sesini,atesler icine atip sevgimi yaktin mi sevgilim yaktin mi beni? Neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini, Neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini, Neyleyim sen yoksan eger sahilleri, kirlari, Neyleyim sen yoksan eger YAZI,KISI,BAHARI seni sensiz yasamak en kotu kader olsa lüzum ey benim hasret kokan sevgilim gel desem gelemezsin biliyorum fakat ben seni yasiyorum seninleyim ve TEK Dudaklarimda sarkisin;sen,sen ömrümün tek askisin;askimiz,askimiz kalmasin yarim,nolurrr,nolur hiç ayrilmayalim Gitme kal yalan söyledim Dogru degil Ayriliga daha hiç hazir degilim Aramizda yasanacak yarim kalan birseyler var Gitme dur daha simdiden deliler gibi özledimm bir seni unutmadim yillardir dahası ben aglarken gitiginidayanamam inan dayanamam buna unutamam bir lahza dokunamam sana harcanirim ugruna aldirmadan zaman diyemem dilim varmaz diyemem elveda DeliverenSöz agizdan cikti bir kere Seytan da senden yanlamasına melek de Bir günese dahası sana bakamam Bir atesi bir elini tutamam Bir nefessiz dahası sensiz kalamam Çöllerde su gibi özledim seni Kutupta yaz gibi özledim seni Cingenem cingenem Kara gözlu cingenem Askinla tutusup Yandim cingenem neyin bildin fakat değerini benimkini bileceksin bunu da bağlı mahvedeceksin Aylar geçsede yillar geçse de Bir ömür böyle sürse de Ben seni unutamam Aylar geçse de yıllar gecse de Bir ömür böyle bitsede Ben seni unutamam Güz Gülleri Gibiydik , hiç bahar yasamadik , ya sevmeyi bilmedik yillarca ya sevince geç kaldik ah olmaz olmaz,sensiz olmaz sensiz olmazyaniyor yanaklarim gözyaslarim durulmaz Neyine güveneyim de get yalan dünya , seni nasil seveyim ömrümü çalan dünya olmaz bir tanem, olmaz sevdigim,olmaz inan bana olmaz ask boyle olmaz Sensiz olmuyor,yerine konmuyor,kimsenin eli senin gibi dokunmuyorKarlara inat yürürüm yollarina,adini camlara yazdim okunmuyor Katiyen, katiyen vazgeçemem senden, katiyen Olamam ben sensiz, yapamam sevgisiz Asla, katiyen vazgeçemem senden, asla Olamam ben sensiz, kalamam öksüz kimin kimin bu sessiz eller mor halkalı yaralı gözler kiyilarima vuran senmisin Çok insan gördüm üzerinde elbisesi yok fazla elbise gördüm üstünde insan değil insanlarin dost veya düsman olduklarini nerden bileceksin , insanlarin alninda kahpe mi yazili ki kahpe olduklarini bileceksin kiymetimi bilmen için gitmem mi lüzum,sevdiğimi anla artik büyüdün bebek,masal degilki bu ask ögrenmen lüzum,gitmesi kolay olur zorlama olan hoşlanmak SENİ GÜNDE BIR DEFA DÜŞÜNÜYORUM ODA 24 SAATİME MALOLUYOR DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUMBU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAKTAN BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN DEĞIN ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM AŞKA MEYLİ OLMAYAN KANATSIZ KUŞ GİBİDİR VAH ONA!! EN HOŞ YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN OYSA TATLIM CANIN SAĞOLSUN HİÇBİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ HİÇBİR ERKEK BİR DAMLA GÖZYAŞINA DEĞMEZ YANAĞINA DÜŞEN KAR ADAM BAŞINA ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BIR DEFA ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA BİR ERKEKLE MUTLU GÖRÜNMEK İÇİN ONU BOLCA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA MUTLU GÖRÜNMEK İÇİNSE ONU OLDUKÇA ÇOK SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BIRAZ VAKIT İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE YOK, SENİN İÇİN ÜZGÜN GÖZLERE İNAN SENİ BEN YOK GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM YOK ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!! NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ KAZANÇ YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA! YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR UNUTURUM DESEMDE İNANMA AĞIRBAŞLI ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ BENİ BİR DAKİKA DEĞIL BİR SANİYE DEĞIL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ DEĞIN SEVBİR YIL YOK ON YIL YOK BİN YIL MESUT OLURUM GÖZLERİ UZAKLIKLAR YOK BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR INSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR VEYA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE! ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O KENDIMCE EKSIK GÜZELDİR CÜMBÜR CEMAAT BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR YAŞAM YAŞANDIĞI KADAR VARDIR GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI DEĞIN EŞSIZ YAŞAM GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞERINDE KİMSESİZİM HISMIMDA DEĞIL HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE DEĞIL RESMİMDE DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK! BU GECE RÜYAMA GİR ÇAKTIRMADAN BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA IYICE SON DEFA İSYANLAR SAVUR KÜFRET UYGUN BIR ŞEKILDE VE DAHA SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!! TEKRAR TEKRAR J HAYATA, JÜCÜK SAÇ, JMEYİ BENİMSE, JEREK YAŞA,JÜNÇ DÜŞECEK DEĞIN FAZLA J, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR JÜŞÜN İÇİN YAŞAMIŞ BİRİ VAR BEN SENİ DELI GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN YARINLAR HEP HOŞ OLACAK DERLER AMA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ  

Üst Alt