Son Konu

TRT'nin yeni yaz dizisi! 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
trtnin_yeni_yaz_dizisi_seni_kalbime_sakladim_dizisinin_konusu_ve_oyuncu_kadrosu_1655801634_9216.jpg

Yeni sezon için projelerinin tanıtımını yapan TRT, yaz dizilerine bir yenisini daha ekledi. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı Seni Kalbime Sakladım'ın çekimleri devam ediyor. Peki 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin konusu ne oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm detaylar...

TRT, başarılı yeni sezon projelerine bir yenisini daha ekledi. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan 'Seni Kalbime Sakladım' dizisi çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Çok ses getireceği beklenen başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı dizinin setinden ilk kareler de yayınlandı.

d7O3l_1655801631_9093.jpg
Seni Kendime Sakladım

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu Seni Kalbime Sakladım dizisinin senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor. Dizide başrollerin yanı sıra, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar gibi başarılı isimler de yer alıyor.

AA3LS_1655801598_5946.jpg
Seni Kendime Sakladım dizi setinden ilk kareler

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile "yekparmak vale" olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

TF2QH_1655801604_1171.jpg
Seni Kendime Sakladım dizisinin konusu nedir

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Çekimlerinin devam ettiği Seni Kalbime Sakladım dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

uZZuB_1655801608_8523.jpg
Seni Kendime Sakladım dizisi ne zaman başlıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Ezan için konseri durdurdu! Ajda Pekkan'ın ezan hassasiyeti takdir topladı

Üst Alt