Son Konu

Tuvalet Muhabbetleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tuvalet Muhabbetleri Ev, işyeri yada umumi tuvaletlerde defalarca başımıza gelir, bu cins konuşmalar Tuvaletin dolu olduğunu görerek sorulur her zaman Konut Tuvaletleri kim var tuvalette? kimi isterdin, ajda pekkan mı cem yılmaz mı? ne salaksın ya bu evde iki kişiyiz sen açık havada olduğuna göre burada kim olabilir aman aman iyi oysa bir soru sorduk sana daukala şey tuvalette misin? evet nasıl anladın,nasadan mi bildirdiler ne yapıyorsun orada ? her zaman tüketici olduğumdan şikayet ederdin yaÜretime katkıda bulunuyorum tuvaletten ne vakit çıkarsın? niye ülkenin bana mı ihtiyacı var? ya ne süre çıkarsın? trafiğe baglı Meslek ve Umumi Yerler tuvalet boş mu? hi hi bostu simdi ben dolduruyorum tuvalet doymuş mu? evet kim var içeride hüseyin abi,hayri amca birde ben varım okeye dördüncü bekliyorduk, gelsene içeri turhan abi kahveni tazeleyim mi? ne kahvesi lan tuvaletteyiz be girerken elinde gazete vardı bilirim gazete okurken defalarca kahve içersin sen ondan didiydim he he he git ulan işine!!! bunca saat ne yapıyon ya tuvalette? borsadaki durumu inceliyom salak, kabız olmuşuz dimi gümrükte takıldı Tık tık tık Tuvalet batmış mu? Aradığınız tuvalet kapsama alanı açık havada yada kapalı  

Üst Alt