Son Konu

Uykuluyken Yapmayın :)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gozlugu cikarmadan yuzu yıkamaya calısmak

kendine kahve yapmak icin kettlea su koyup, ocagi yakip, suyu isitmak icin kettlei yanan ocagin uzerine koymak

Sabahın altıyedisi gibi kalkılır
Bir bucuktaki finale calışılmaya daha yeni başlanır
afyon daha patlamamıştır, duş almaya karar verilir
Lastik malibu terliklerle esneye esneye duşa girilir
Bahsi gecen terliğin ıslandığında deli gibi kaydığı hatırlanmaz
sabunlamak icin sağ bacak yerden kesildiği anda
swiss,, gumm (kafa once duş armaturunu sıyırır ardından yere carpar)

sonuc: alna onsekiz dikiş tum sınavlardan rapor (olumden dondum lan!)

Traş kremiyle dişleri fırcalamak

Uykudan uyanıp ta hala uykuda olduğum bir sabah alelacele taksiye atladığım ve işe vardığımda taksicinin benden bozuk bir milyon istemesi sonucu
yok maalesef ! diyeceğime
yok maşallah dediğim ve akabinde şoforu kırıp gecirdiğim en salak salaklıktırakabinde bende uykudan uyanmışımdır

Uyurken telefon calınca, yerde olan telefon yerine terliği almak ve aloooooo demek, hatta telefon sesine gelen anneye terliği uzatmak ve yıllarca anne kişisi tarafından dalga gecilmek, her yerde anlatılmak

Su şişesi yerine buzdolabındaki sirke şişesini kafaya dikmek

Oturma odasının perdesini cekiştirip yatak odasına goturmek istemek, hatta bi de bunun son derece normal olduğunu sinirli bi şekilde savunmak

Vapurda uyudugum bir sabah, beni nazikce uyandiran adami artik nedense babamin is arkadasi zannetmis ve babis ne zaman gelecek, gordun mu babisi ?seklinde anlamsiz bir soru sormustum
demek ruhum, idim libidom oyle bir sekilde allak bullak oluyo ki uyurken adama rezil olduguma mi uzuleyim, yoksa 19 yasinda babama hala 'babis' diye hitap etmeme mi yanayim?

Ayilmak icin kahve almaya gittigim bir sabah, adama eksik para verip *, adam kibarca * istediginde, maalesef diyip, kahveyi alip birde para ustu sormustum adam saskin saskin suratima baktiginda anlam verememis, kahvenin dibine vardigimda durum kafama dank etmistir

Asetonla makyaj cıkarmaya calışmak*

Kibritle sigara yakıp kibrit kutusunu cope, yanık kibriti cebe atmak

+kalk oğlum deprem oluyo
yav amaan sanki durmayacak yatın allaasen
+oğlum delirdin mi sen kalk hadi cabuk
off ya aman birahat uyku uyutmadınız bee

Gece bebeginin aglamasi uzerine kalkip ,bebegi de alarak mutfaga gidilmesi , bebegin doyurulmasi , sonra da bebegin girişte portmantoya birakilıp gidip yatılmasidirSabah feryat figan bebegim yok diye aglayarak polisi aramak uzere telefona yonelme ve o arada portmantoda bebeginin misil misil uyurken bulunması

Tuvalete gidip klozet kapağını kaldırdığını sanarak kucuk hacet gidermek sonrasında yapılan işlemler insanı cok rahat bir şekilde kendine getiriyor

Evden cıktıktan sonra, elinizi cantanıza attığınızda cep telefonu yerine televizyon kumandası bulmak

televizyon acilir, soba yakilir, kumanda sobanin uzerine konup tuvalete gidilir daha sonra ne kokuyo boyle landenilerek ayilinir

alıntıdır imagesuykuluykenyapmayin5ad756dd06b96gif

Üst Alt