Son Konu

Üzgün Üzüntülü Nickler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ağlayan Kederli Nickler Gözü Yaşlı ve üzüntülü nickleri kafanız bozukken msn lerinizde ileti olarak ta kullanabilirsiniz arkadaşlarım daha artı ve güzel olduğuna inandığınız sözleri bizlerle paylaşmak için konun altından gönderim yapabileceğiniz gibi, siz değerli üyelerimzde paylaşımda bulunabilir bizlerle 1549103836 1549103836 uzgunuzuntulunickler5c5572e0ca5c7uzgunuzuntulunickler5c5572e0ca5c7 uzgunuzuntulunickler5c5572e0ca5c7 *BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN VEFAT OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM *BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir *Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın bütün karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada bütün karşısında *Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, olur ya seversin diye *gülümsemek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Ola Ki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır Ağlamaklı msn nickleri, msn nickleri *Kırıyorsa sözlerim susarım yeniden konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM ßabaMa DedimKi; ßeniM DeğeriM Ne Kadar? DünyalaR DeğinDeDi PeKi DünyanıN DeğeRi Ne Dek? DediM ßeŞ PaRa eTmeZDeDi aNadaN DoğmaK, Ölmek iÇindiRYaşamıN uZunluĞu Değil, NasıL YaşandıĞı öNemlidiRYaşam BiR Hikaye, YaşasaN Ne SaNa oLaN GüveniM Baki, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * Susuz SabunsuZ SonuNu DüşüneN KahramaN oLamaZ SeN iMkansızsıN, SensizliK iMkansıZ, aŞK iMkansıZ ÇemberiN eN Dışarıya, eN ÇıkmaZ SokaktayıM GeceniN eN SiyahınDa, uMuduN BittiĞi YerdeĞiM KöşeYi DönseM Ölüm, DüZ GitseM Hayat GölgeleR iÇindeyiM Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,lakin ici bos,cünkü kursunu beynimde!!! Eğer bir gün o kahrolasi gururundan vaz geçip geri dönmek istersen ağırbaşlı geri dönme çünkü senin gururunun bittiği yerde benimki başlarFaRKıMıZ TaRZıMıZ,kRoLuK iSe KaRiZMaMıZYa KaN KuSTuRuRuZ Veya Tam SuSTuRuRuZ,Bu HuSuSTa Ne Kural Ne De kRaL TaNıRıZ !!! YiĞiT DiYe NaMıM VaRDı NaMeRT PaZaRıNa DьŞTь !!! YaZıMıZ BцYLeYMiŞ,eLdeN GeLeN BiŞeY Yok,SuSKuNuZ HaYaTa Karşısında,BaBaLaRa GeLeCeKSiNiZ Eksik KaLDı !!! ŞeReFe DeYiP HaYSiYeTiMi iÇTiLeR, o Da YeTMeDi,GuRuRuMu KцPRь YaPıP ьSTьNDeN GeÇTiLeR KaDeRe ReST ÇeKTiM, iSYaNLaRDaYıM!!! CeSaReTiN BiTTiĞi YeRDe Tutsaklık BaŞLaR!! Bir Alev Olupta Kalbimi Yaktın Beddua Olupta Dilimde Kaldın Sarhoşun Oldukзa Beni Ağlattın Yoluna Dцktьğьm Yaşlara Eyvah Uğrunda Harcanan Zamana Eyvah eĞeR BiRGüN BaNa DöNeCeK oLuRSaN GeTiR EsKi GüNLeRiMi MєяT sєνdαℓαя уαşαмαк içiηdiя,öℓüмdє уαкιşιя вizє!!●кαяαşαяℓι● ѕєηi çoк ѕєνiуoяυм KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi! ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDıKalaNa GiT, GideNe KaL DemeM! SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN hoş eSeridiR! eskiden PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, bundan böyle ßiZ NerDe PiyaSa oRDa! DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM! aSlanlaRa söz VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM! DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe baki MehmetçiKYazacağıM! oLuR, öLseN Ne oLuR?hayat aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, zaman zaman aĞlatıRcesaret VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuRCeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ KıR KalbiMi GönlüN oLsuN aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN derhal ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN! DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır (%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM Dek SeveniDe KurşuNa DizeriM (%) In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN My FatheR Gördü Kabahat üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR Ama ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Oysa öLdüğüM GündüR GüneŞe aDıNı ßuzLa Yazar BiRi oLurSa, ßiL Ancak o SeNi ßendeN DaHa Çok SeviyoR ßiZ aĞıR DeğiLiZ Halk Müziği HafiF ! ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe ßeN SeverseM Epope, KızarsaM Katliam oLur  

Üst Alt