Son Konu

Uzun Bir Hikaye, Sonucunu Siz Belirleyin, Çünkü Ben gerçekte Tükendim..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce herkese merhaba arkadaşlar Benm sorunum biraz girift sabırla okumanızı ve bana yardımcı olmanızı istiyorum

Ben 18 yaşında bu yıl üniversiteye başlayacak olan bir gencim Lise 1 sınıftan beri (yani lisenin 2 senesi hazırlık vardı) cana yakın olduğum bir kız arkadaşım var Bu kızla 1 yıl boyunca yanyana oturduk derslerde Gerçekten arkadaştık geleceğe dair hayaller kurar eğlenirdik falan derste (bu hayaller azıcık garipti fiilen Güya biz ikimiz gelecekte evliydik falan filan Ama ben hiç bir süre önemli değildim bunlarda Onun da öyle olduğunu düşündüm daima Çünkü arkadaştık biz gerçekte de ve eğleniyorduk sadeece bunlarla) Abuk Subuk sapan şeyler bulurduk ne olursa olsun eğlenicek bi nedenimiz vardı Benimle canımlı cicimli konuşuyor olmasına karşın, göğsüme yaslanıp uyuyabiliyor olmasına karşın, bu açık sözlülük arkadaşlıktan öteye gitmedi Zaten kızın ta 9 sınıftan beri çıktığı bir çocuk vardı Keza benm en yakın arkadaşımın da platonik aşkıydı kendisi Yani ona aşık olmak veya onu başka türlü hoşuna gitmek hiç aklımdan geçmemişti

Ta oysa son seneye başlayana kadar Ne olduysa son yıl oldu Nasıl oldu anlamadım lakin bundan böyle o arkadaş canlısı hareketlerinden bir anlamlar çıkartmaya başladım Sanki benden hoşlanıyor gibiydi Benden de karşılık bekliyor gibiydi Son zamanlarda bana çıktığı çocuğa olan aşkının bittiğini ve öss den önce moralini dağıtmak istemediği için onu beklettiğini, öss den sonra ondan ayrılacağını falan anlatmaya başladı Güya aslında benden hoşlanıyordu Bakışlarında bir değiştirme, davranışlarında kıskançlık duygusu vardı Ben de bu durumdan etkilendm ve ona aşık olmaya başladığımı anladım Kesintisiz bi adım daha ileri gitmeye başladım Son senemizdi okul bitiyordu ve herkes birbirinin yıllığına hatıra yazıları yazıodu Onun bana yazdığı yazı aslında fazla içtendi Benm de ona öyle bir yazı yazmam gerekiyordu ve yazdım da

Mektep bitti Yaz boyunca mesajlaştık falan Bana seni özlüyorum falan diyordu Bunları dinlemek hoşuma gidiyodu Sahiden ben de onu özlüyordum Yahut biz artık sevgili mi oluyorduk :S Anlayamadım neler olduğunu Tatilden döndük ikimiz de Bir gün arkadaşlarla toplanmayı planladık Öss sonuçlarını falan da konuşacaktk Yan bu buluşmaya benm en yakın arkadaşım da gelecekti yani platonik aşık Buluştuk, o gün bana o eski çıktığı çocuktan ayrıldığını söyledi Ben tepkisiz kaldım Ne diyeceğimi bilmedm Sözde azıcık kızmıştı bana Beni hiç mi özlemedn falan diyordu Soğuk davranmıştım o gün Çünkü en yakın arkadaşımın platonik aşkıydı ve benm artı ileri gitmem dürüst olmazdı O gün pek kapandı

Bir gün dayanamadım ve eski arkadaşıma durumu anlattım O da bana adalet verdi Bu kız sana boş değil dedi Zaten bende de eski duygular kalmadı Yolun açık olsun kardeşim dedi Tabi ayrıntılarıyla bitmemişti duyguları Fakat kız güzel kızdı O da beni düşünmüştü belli ki Neyse bundan böyle kankimden de izin çıkmıştı Tek bir sorun kalmıştı Bir sonraki safha ne olmalıydı ? Sanırım bana birazcık darılmıştı ve artı süre geçmeden bunu telafi etmeliydim Bir Anda yanına gidip tüm hissettiklerimi doğaçlma bi şekilde anlatmaya karar verdim Telefon açtım evde misin geliyorum dedim Evdeymiş Gittim açık havada bi yerde çay içtik havadan sudan konuşurken sohbet bunun eski sevgilisine geldi yine Sinirlerim bozuldu Ben buraya neler söylemeye gelmiştim Ancak bana eski sevgilisinden ayrılırken üzüldüğünü ve ağladığını falan anlattı Kahroldum Telefonunu aldım mesajlarına baktım O çocukla mesajlaşıyordu hala Her ne dek dostça mesajlar gibi gözükse de olmamalıydı Ayrıldıysa ve benm düşündüğüm gibi bana ilgisi varsa onunla mesajlaşmamalıydı Bu olanlardan sora kafam fazla karıştı

Bir vakit her tarafında mesaj atmadım Onun ne yapacağını merak ettim Çünkü şayet de tüm olanları ben yanlış anlamıştım O hala eski dostluk duyguları içinde olabilirdi Bekledim Takriben 2 hafta daha sonra mesaj attı Neden hiç arayıp sormuyosun özlemiyo musun beni dedi Ne yapabilirdim fakat kafam şaşkınlık içinde olmuştu O mesajdan sonra ben tekrar eskisi gibi davranmaya başladım Msn de falan sözde beni gerçekten seviyormuş gibi yazıyordu veya ben böylece anlıyordum Çünkü bundan böyle ağına düşmüştüm ve ben sahiden aşıktım

Geçenlerde sınıfça iftar yemeği düzenledik Orda da bana fazla dostça dürüst davrandı Yemekten çıkıp çay içeceğimiz bir mekana doğru yürürken elini tuttum o da tuttu Geri çekilme falan yoktu Ve son olarak dağılırken de bambaşka bir sarıldığını hissettim Off veya ben aşık olduğum için böyle saçma şeyler düşündüm Bilmiyorum

Ve son olarak Ne kadar ciddiye alınacak birşey bilmiyorum Fakat ben bunlardan da birşey çıkartmaya çalıştım Bu kız bana bazen prensim falan diye hitap ederdi Geçenlerde nette Hangi prenssiniz ?diye bir test gördüm O da netteydi yaptım ve sonucu onunla paylaştım Netice : Kurbağa Prens (diğer şıklarda da, küçük prens, çokoprens, ve beyaz atlı prens vardı) O da hangi prenses olduğunu bilmek istedi ama o kadar bir deneme yoktu Orda bir test gördüm Hayallerinizin Erkeği Kim ? Bu testi ona çözdürmeliydim Nitekim çözdürdüm de Sonucun ne çıktığını tahmin edemezsiniz Kurbağa Prens ! ( Öteki şıklar: Cesur yürek, james bond ve bi tane daha bişey hatırlamıyorum) Bu olaydan da baya etkilendm doğrusu Sonrasında bir test daha gördüm O'nu unutabildiniz mi ?Bu testi de çözmesini istedim Lakin o çözmek istemedi Artı üstelemedim

Derhal Sizden isteğim anlayamadığım bir kaç soruya cvp vermeniz:

1 Bu kız beni bir aşık gibi seviyor olabilir mi ?
2 Sizce aklı hala eski çıktığında olabilir mi ?
3 Benim bu durumda ne yapmam gerekiyor, her yatağa uzandığımda aklıma geliyor bundan böyle bıktım

Çoktan Hepinize Teşekkürler

Üst Alt