Son Konu

Video Cd Yapma Resimli Anlatım

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Video Cd Yapma Resimli

Video Cd Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Nero'yu calıştırdığınızda, karşınızda bir pencere belirecektir (aynı aşağıdaki resim gibi)Hardiskteki Dosya ve klasorleri Cd'ye yazmak istiyorsak, Veri Diski Yarat'a tıklıyoruz ve bir sonraki adıma geciyoruz

Karşınıza cıkan bu pencerede,Add kısmına tıklayıp, Cd'ye yazmak istediğiniz dosyaları ve Klasorleri belirtiyorsunuz

Cd'ye yazmak istediğimiz Dosya ve Klasorleri secip Add kısmına tıklıyorsunuzDosya ve klasorlerinizi ekledikten sonra, son olarak Finished'e tıklıyorsunuz

Karşınıza cıkan bu pencerede ; (Artık dosya ve klasorler eklendi)Next'e basarak bir sonraki adıma gecebilirsiniz

imagesvideocdyapmaresimlianlatim5b046bb8a4568

imagesvideocdyapmaresimlianlatim5b046bb9b7028

imagesvideocdyapmaresimlianlatim5b046bbad1702

imagesvideocdyapmaresimlianlatim5b046bbbe403a

Karşınıza cıkan bu pencerede,Current recorder : CdRw'ınıza Boş bir Cd yerleştirip, CdRw'ınızı burdan belirtiyorsunuzDisc name : Cd'nize bir isim veriyorsunuzWriting speed: Buraya Cd'nizi kac hızda yazmak istediğinizi belirtiyorsunuzNumber of copies : Kac adet Cd coğaltacağınızı burada belirtiyorsunuzAllow files to be added later: Bu bolumun işaretli olursa daha iyi olur Cd'nizin uzerine daha sonradan dosya ve klasorler eklenebilirButun ayarlarınızı yaptıktan sonra Burne tıklayarak Cd'nizi yazdırabilirsiniz

Üst Alt