Son Konu

VİSTA’DA sXe AÇMAK !! %1000 ÇALIŞIYOR….

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Beyler, öncelikle sxe yi bi türlü düzgün bir şekilde çalıştıramadığımız cs 16 we sXe yi normal (eskisi gibi) kurunuzdaha sonra linkteki dosyayı çekiniz

files220363011DesignedbyHiper47rar
password:
password ipucu: Dünya’nın En Büyük Türkçe Formunun Web Adresi

50 mesajım olmadığı için link koyamıyorum bu nedenle linkin başına rapidshare nokta com , sonuna da html yazmayı unutmayın !!! (bazı pc lerde bunları yazmaya gerek yokk)

sonra bu linkteki dosyaları çıkartın we linkteki your unistaller programını kurunuz daha sonra programın tools kısmından language ye gelin we türkçe yi seçiniz
sonra programı yeniden başlattığınızda program tr olucaktır daha sonra da serialini girerek programı full yapabilirsiniz

programı açın cs 16 we sXe yi silin bunları bu programla silmenin ne gibi bi farkı olduğu rarın içindeki dosyada yazıyor

sildikten sonra cs16 we sXe nin kurulum yerindeki dosyaları da silin örneğin Counter için: C:program FilesCounterStrike 16 program filese girin we counterstrike 16 dosyasını silin bunun gibi aynısını da sxe için yapıp pc nize res atın

we sanki cs 16 we sxe yi ilk kez kurarmış gibi önce cs sora sXe yi kurun sXe nin masaüstündeki kısa yoluna sağ tıklayın we uyumluluk seçmesine geçin

Bu programın çalıştırılacağı uyumluk moduna bi tik atın
Windows XP (Service Pack 2) yi seçin we en aşşağı inin
ayrıcalık düzeyinin hemen altındaki Bu programı yönetici olarak çalıştır'a da bi tik atın we uygula tmm deyip çıkın
bundan sonra sXe açarken sadece çift tıklamanız yeterli olucaktır

NOT: CS 16 hiçbir yama, silah skinleri, lazerli awp vb yüklemeyiniz

we son olarak: sXe'li CS 16 Serverlarında ii HeadShot Atmalar !!!

Hiçbir şekilde (Ç)alıntı değildir… Anlatım tamamen bana aittirrr

HAK ETTİYSEM +REP

Üst Alt