Son Konu

ya arkadaşlar birisi yol göstersin ...bitte!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar benim bitane sevdiğim kız var derhal nasıl anlatayım birincil cıkmamız gecen yıl olmustu hemen bunun yakın arkadaşı vardı onla cok gezerdi dedim gezmiyiceksin onla falan diyince arkadası yanıma geldi sen ne karısıyosn dedi bende kızı tersledim dedim sevdiğim kızın yanında görmeyeceğim dedim yani bu arkadası kız tabiki neyse benimki geldi dediki sen karısma o sırada tartıstık ve ayrıldık neyse aradan bi zaman geçti yeniden aradım o vakit azıcık kendimde deildim abuk subuk sapan şeyler söyledim affedersiniz ağzımdan beni cok sinirledirince küfür gibi sözcük cıktı aptal kafam aptal gerisinde bana değil barısamayız dedi ardındaki belirli bi vakit gecti aradım yeniden cıkmaya başladık herşey yerli yolunda bu vesileyle yeniden yanına ki arkadası aramızı bozdu onun yanında gezmeyeceksin diyince her yerde ağız dalaşı ettik ve her tarafta ayrıldık şimdiki koşul şöyle benim kızn kulağına iddiaya göre ben demişimki ben kızla birşeyler yapmısım diye söylemisim sözde bu sefer kız tamamen bana soğudu yemin ettim allahın adını verdim ben öyle demedim seni hakkında diye inandıramadım ve benimkinin en yakın arkadası diye anlatıığım kızn bi cıktığı var o cocuk gelmiş benimkine birşeyler söylemiş duydum adamakıllı sinirlendim gidip cocuğu dövücektim benim ki konusmam senle hayatta diyince birşey yapamadım arkadaslar lütfen bi destek cok seviyoru onu kendisi dinlemiyor beni barısmıyor sildm seni diyor ne yaptım ettim olmadı fakat unutamıyorum cok seviyorum nolurr birşeyler söyleyin us verin

Üst Alt