Son Konu

Yabancılaştık be sevdiğim...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başta nicealem ailesine selamlar size içimi dökmek istedim okuyan herkese çoktan teşekkürler bundan 3 sene önce bir kız arkadaşım vardı güzel gidiyorduk ve bir gün ayrıldık 23 ay önce facebook yoluyla konuşmaya başladık ve tekrar barıştık 1 ay a yakın böyle gitti onu hala fazla seviyordum hergün gittim yanına ama defalarca birşey eksikti bende onu fazla seviyordum fakat bilmiyorum ailem onu biliyor lakin ailesinin hakkında iyi şeyler söylenmiyor ailem karşı anlayacağınız her zaman duymamazlıktan geldim bir gece sabaha değin ilişkimizi düşündüm o beni deliler gibi seviyordu ama ben benim için hiçbirşey eskisi gibi değildi eskisi dek olmadı benim için hiç ve bir gece bitirecektim bu kere ben ve bir ayrılık mesajı attım karşısına bile çıkamadım bitti benim için sahiden bir tanıdık olmayan gibiydik ama onun hali şu anda benim içimi acıtıyor beni bu değin çok sevdiğini ben bile bilmiyordum bana yazdığı bir mesaj var sen öyle birisin oysa beni bile kaybettin bu laf çok dokundu bana ama artık sanırım aşk bitti bende önceden öbür kaldığımız 1 gün bile çok özlerdim ama şimdi 3 haftaya yakın oldu ve hiç özlemedim lakin onunda üzülmesini istemiyorum o fazla üzülüyor bu duruma anlamamak için aptal almak lüzumlu ne yapacağımı bilmiyorum

Üst Alt