Son Konu

Yalnızlık Sozleri kısa yalnızlık sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Yalnızlık Sozleri,
En Guzel yalnızlık sozleri
Yalnızlık Mesajları

Asla Unutmadım ve Unutmayacağım Bu kalp Seni unutmak icin Sevmedi yalnız kalsamda hayalinle Avunmasınıda Oğrendim Ve şarkılarada yalnızlığımı Oğrettim!!!

Sesini ozlemişken Suskun kalbim, Hala Git Diyorsun bana Bırak diyorsun beni hayatımla Başbaşa, Peki Sen Boyle istiyorsun ya Ben Ne yapayım olumun Soğuk Kucağında?

Seninle bir cekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne cekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin…

Son kez Duydum sesini titrek ve urkekdi sakladığın bir şey vardı belli, Adı Yalnızlıktı Cumlelerde Gizli

Yalnızlığımın Başkadığı yerde, Korkularım Bitmiş Demektir

Ben Yalnızlığı Sectim, Aşk Acısını Terk ettim!!!

Sen yalnızlık nedir Bilirmisin? Bilseydin beni terk Etmezdin! Sen Olum nedir Bilirmisin? Şimdi Olumu Senden Daha Cok Sevdim!

Gidiyorsun ya uzaklara Hic Bilmezdim benden Boyle Kacacağını yavaşca, Şimdi bakıyorumda Maziye 3 Sene Hayatımızda Sadece Yaşanan Kısa Bir fiLm Olmuş 3 Saatlik…

Kalbimde Bıraktığın Acının Eseri Nasır tuttu Artık Atmaz Oldu kalbim, Bakmaz Oldu Gozlerim En Kotusude yalnızlık Oldu Dertlerim

Yalnız Kaldaıysam Sebebi ben Değil, Dunyadaki Oyunculardır…

Sonunda yalnız kalacağımı Bilseydim Seni Değil, Hayallerle yaşamayı tercih Ederdim

Yalnızlığım tek Dostudur Sigaram, Gozyaşlarımın tek Sebebidir Ayrılığın şarkısı Benden Sana Gelsin Belki Sende Bir Gun Yalnızlığı Seversin bana Bıraktığın Gibi

Yalnızlık Filminin En inandırcı Sahnesini yaşıyoruız Sen Bırakıyorsun Ben ise Ağlıyorum…

Bıraktığın Sadece Ellerim Değil Bıraktığın Aslında Benim Umut Bağladığım hayallerimdi…

Karanlık Bir Dunyada yaşıyorum Sessiz Sakin Bir Hayatın Yalnız kalmış Şiiriyim…

Bir Hikayenin Bitişi Değilmişiz Sadece Kapak yazısı Olmuşuz Seninle, Adı yalnızlığın ilkeleri, Nasılmı Konusu? Sev ve Ayrıl Anlayacaksın ozaman Neler Yazdığını

Bir Yalnızlığıma Sarılır Ağlarım Sadece Guvenim yalnızlığıma Cunki Yalnızlık beni Asla Bırakmaz ve Aldatmaz

Bir Yalnızlığın Bestesi Olmuş Hayatım Sadece kendim Soylerim yalnızlığım Dinler Beni, Kimse Karışmaz Hayatıma Ben Ne Yaparsam yalnızlığım izler beni

Bu hayata Tek Bırakacağım Aşıklara yalnızlığımdır, Sessiz Bir Odaya Hapsolmuş Yalnızlığın Kurbanıyım benden Sonrada Yalnızlıkların Kurbanlarına Hediye Ediyorum Yalnızlığımı

Her Defasında Gozyaşlarımla Anılarımı Anarak Ağladım ben Sadece Sana Bağlıyım Artık Bir Sen Kaldın Hayatımda Bir Seninle Avuturum Bedenimi Yalnızlığım

Herzaman Kışları yaşadım Hep Bir Adım geride kaldım Yalnızlığımla Hayatı Bir Koşeden izledim Ben boyle Mutlu Olmasınıda Bildim

Boş Odamda Yine Ben ve Sana bestelediğim Şarkılarla Başbaşa Kaldım Ben Yine Sensiz ve Yine Yalnizim Sevgilim…

Alışamadım Sensizliğe Alışamadım Senin cekip Gitmelerine, ve Malesef Alışamadım Gulmeye ozur Dilerim hayat Yine Yalnızım!

Aslında ben seni değil sen beni kaybettin, gidene 3 gun ağlarım sonra yalnızlığıma sarılır unutmaya calışırım vefasızdı gitti derim…

Hayata Artık Gulerek Değil Sadece Ağlayarak bakıyorum Sen Benim Hayatımdan Gittiğinden Beri Yalnılızlığıma Sarılıp Ağlıyorum

Hic Bir Zaman Kaldırmayacak Hayatım Bu Sevgiyi Hep Yalnızları Oynayacağım iLk Gunki Gibi Ben Seni Severken Aslında Yalnızlığa Gitmişim Bunu Oğrendim Severken oğrendim

Bir Yabancıyım Artık Yaşama, Bir Hayal Oldun Artık hayatımda Sadece Gercek OLan Tek Kural Var Artık Dunyamda Oda Yalnızlıktır Soğuk odamda

Bir Hayatın Kitabında Sadece Nokta Olmuşum yalnızlığıma Aşık Olup hayata ortak bir nokta Olmuşum

Yalnızlığımda Bir Kelime Oldun Sadece 1 kelime 2 OLmadın Asla hayatımda Nasıl iLk Seni Sevdiysem Şimdide iLk yalnızlığa Mahkum Edensin beni!

Ayrılığı benimsemiş bedenim Giderim Neden Diye Sormam Guzelim yalnızlık benim kaderimde Saklı Sen bakma Bana Sevdiğim ben Giderim Yalnızlığıma Sessizce Sevgilim

Yalnızlığa Mahkum kalmış Bedenim ve gozlerim, Kimseyi Gozrmez Oldum Artık Kimseye Değil Sadece Hayata tutuklu kalmışım Yalnızlığımla Veda Ederim hayata Sevgilim

İzlerim Aşıkları Ağlarım Aklma Getirip Anıları, Yaşanmamış Bir Sevdayı Dilemişim ALLAH'tan Yaşamak isterken Yalnızlığıma Mahkum Edilmişim Dunyamda

Başında Anlamalıydım Sessiz Gidişlerini Hic Bilemedim Biteceğini, Şimdi Bir Anılar Kaldı Elimde Birde Kucak Dolusu yalnızlıklar Kaldı bedenimde Ağlarım her Gece Sessizce

Dokunma Sakın bana! Bırak yalnızlığım Kıskanır beni Yanında, ben Artık hayata Alıştım yalnızlığımla Guvenim Kalmadı Ne Sana Nede Aşkına

Aşıkların Coğu Ayrılıkları Değil yalnızlığı yaşar Hayatında, Benim Yaşadığım Yalnızlık Değil oLum Aslında, Cunki Kimse benim Gibi Sevmedi Seni Kimse Benim Gibi Sevemezdi Seni

Ne ictiğim Sigara Bitirir Yalnızlığımı Nede Dinlediğim Şarkılar teselli verir Yureğime, benim Ellerim Artık Yalnılığı Tutmuş, Gozlerim Boşluğun Yarınlarına Acmış Bekliyorum Ecelimi

Yaşanama Dair Bir Aşk kalmadı icimde, hayata Aşık olmak icin Bir Sebep Kalmadı Kalbimde, kalbim Yalnızlığa Gozlerim Karalnlık bir Geleceğe Kole Kaldı Artık Donuşu Yok

Gercekleri Aradım sende Sadece Zaman kaybettim Seninle, Şimdi yine Yalnızım, Yine Guvensizim, Şimdi yine oLume Yaklaştım Yine Karanlıklardayım

Sakın Birdaha Anma Adımı! Bırak beni kendimle Bırak beni yalnızlığıma, Seni Severek Ağlayacağıma Yalnızlığıma Sarılır Ağlarım En Azından Kalbimin Atması icin Bir Sebep Olur

Cıkmaz Sokaklara Girmişiz Seninle, Bir Hicbir Zaman hayata Adım Atmamışız El Ele, Sadece Yalnızlığı oğrenmek icin Alıştırmışız Birbirimizi Kendimize

Zaman Akıp Gidicek Sana Olan Nefretim Asla Bitmeyecek Sozlerim Ucup Gidicek, Ama Yalnızlığım Hic Bitmeyecek

Üst Alt