Son Konu

Zayn malik hayatı ozet

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zayn malik hayatı kısa ozet

Zain Javadd Malik veya bilinen adıyla Zayn Malik 12 Ocak 1993 yılında İngiltere'de dunyaya gelmiştir

Zayn Malik One Direction adlı muzik grubunun uyelerinden birisidirZayn Malik'in babası Pakistanlı Yaser Malik ve annesi İngiliz Tricia Malik'tir Malik'in uc kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa Bradford'un East Bowling tarafında buyumuştur

İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti Zayn kucukluğunu Kucukken başa cıkılması zor biriydim Biraz hiperaktiftim ki annem bile beni cocuk arabasında gezdirirdidiye anlatıyor 2019 yılında Malik XFactor'e Let Me Love Youşarkısıyla katıldı

Ancak Boot Camp'ta diğer grup uyeleri gibi elendi Nicole Scherzinger onların elenemeyecek kadar yetenekli olduğunu duşunduğu icin Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Styles ve Zayn'e yarışmaya grup katagorisinde devam etmelerini tavsiye etmiştir

Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar On hafta sonunda finale kadar yukselen grup yarışmayı ucunculukle bitirdi One Direction ile 8 single ve 3 studyo albumune imza atmıştır 2019 yılında grubun 2 studyo albumu Take Me Home cıkmıştır

Grup 2019 yılının Kasım ayında 3studyo albumleri olan Midnight Memories'i yayınlamıştır

imageszaynmalikhayatiozet5ae21276bead0

Üst Alt