Son Konu

10 Aralık'ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-c2b1101b38181bdc80726a6e6ba4ccc4ac1fa5b7.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. 2017 yılında Özcan Deniz ile ilişki yaşayan Buse Narcı'dan şiddet açıklaması geldi!

“Ben hiçbir zaman Özcan Deniz’den şiddet görmedim. Aksine daha önce beraber olduğum erkek arkadaşlarımdan iyi davrandı. Sesinin yükseldiğini duymadım. Onu şiddet konulu haberlerde görünce kısa bir süre kendime gelemedim. Asla inanmadım. Özcan bana asla şiddet uygulamadı. O muhteşem biri.”

2. Fıs Fıs İsmail olarak bildiğimiz Süleyman Yağcı, katıldığı programda gözyaşları içinde yakın arkadaşından gelen ihaneti anlattı!

'Çok ciddi ve sürpriz bir ameliyat geçirdim. Ben altı ayda bir check up yaptırırım. İnsanlar arabasına bakım yaptırır, kendine yaptırmaz. Ben de kendime bakım yaptırıyorum. Dört kez anjio oldum. Son kontrolümde 'aort damarın tıkalı' dediler.  Çok büyük bir ameliyat geçirdim. Şimdi sağlığıma kavuştum. Bu duruma gelmemin nedenleri var. Bir dostuma 'bu dünyada sen de kötü çıkarsan, ben herhalde Bakırköy'e tedaviye giderim' dedim. Kötü çıktı. 20 yıllık dostumdu. Benden; yüreğimi, güvenimi aldı götürdü. Güvendiğin insan seni hançerlerse acıtır, tedavisi yoktur.'

3. Başarılı oyuncuyu sosyal medya üzerinden taciz eden suçlunun cezası belli oldu!

Taciz mesajları gönderen sosyal medya kullanıcısının 2 yıl 4 aya kadar hapsi istenmişti. Davanın sonucu ise ‘elektronik haberleşme araçlarının sağladığı kolaylıktan faydalanmak suretiyle cinsel taciz’den 5 bin 400 lira adli para cezası oldu.

4. Demet Akalın'ın geçtiğimiz günlerde Ankara'da giydiği taşlı çorap çizme gündeme oturdu!

Üst Alt