Son Konu

10 Yaşındaki Çocuğunu Boğarak Öldürdü: 'Oğlumun Büyüdükçe Günaha Girip Benim Gibi Olmasını İstemedim'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-9877ab35ce3febf8c6fd3d87174ecff9d180abb1.jpg

Konya'da apartman vazifelisi İsmail K., konutunda oğlu Hüseyin K.'yi  boğarak öldürdü. ''Evimde birini öldürdüm" diye ihbarda bulunan Hüseyin K., polis gruplarınca gözaltına alındı.

Olay, saat 19.00 sıralarında, merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi Kalemkar İlyas Sokak'ta meydana geldi. Bir sitede apartman vazifelisi olarak çalışan İsmail K.., eşinin pazarda olduğu sırada belirlenemeyen nedenle meskende 10 yaşındaki oğlu Hüseyin K.'yi boğarak öldürdü.

Akabinde polisi arayıp 'Ben birini öldürdüm' diye ihbarda bulundu. Meskene gelen polis, cansız vücuduyla karşılaştığı Hüseyin K.'nin, İsmail K.'nin oğlu olduğunu belirledi. Minik Hüseyin K.'nin cesedi otopsi için Konya Kent Hastanesi'ne kaldırıldı.

İsmail K. polis gruplarınca gözaltına alındı.

"İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim"

Cani babanın emniyette verdiği birinci sözü de ortaya çıktı. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini ve cehenneme gideceğini söylediği öğrenilen İbrahim Kılınçer'in, 'İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. İnsan ne kadar yaşarsa o kadar çok günaha giriyor. Ben de oğlumun büyüdükçe günaha girip benim üzere olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim' dediği öğrenildi.

Oğlunu boğmadan evvel karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış üzere boş gözlerle baktı. Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım' bende özür dilerim dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra bacaklarımın ortasına alıp ellerimle boğdum. Ellerimde can çekişti ancak bir mühlet sonra can çekişmeleri kesildi. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan evvel eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim' diye konuştu.

Üst Alt