Son Konu

14 şubat esprileri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
14 şubat esprileri sevgililer günü espirileri sevgililer günü esprileri 14 şubat espirileri 14 şubat esprileri ile ilgili espriler Allah seni bildiği gibi yapsın Namık! Ne oldu Nurten? Suratın niye asıldı ya? Mahvettin geceyi, harap ettin romantizmi Ben mi? Aşkolsun Nurten 'Sevgililer Günü' geliyor diye günler öncesinden plan yapan ben En pahalı restoranlardan birini seçen ben Başında kemancılarla aşk şarkıları çaldıran tekrar ben Şarap siparişi veren kim peki? O da ben Ve geceyi tüketen de sen Sipariş ettiğin şaraba bak; 'öküzgözü' diğer taraftan söylerken gözümün içine bakıyordun Başlıca öküz sensin Namık tamam mı? Ama Nurten 'öküzgözü' en nitelikli şarap Hani bu gece özel ya o bakımdan söylemiştim Gitme Nurten Nurteeen Ben anlamıyorum bir türlü Neyi anlamıyorsun canımın içi? 'Anneler Günü' olsun, 'Babalar Günü' olsun ve hatta 'Sevgililer Günü' olsun, bunlar her zaman dünya ticaretini yönlendirenlerin bize dayattığı ve tüketimi pompalamaya yönelik şeyler Yani? Yani demem o ancak, bütün bunların peşinde Amerika'da yaşayan para babaları var Hatta olur ya de uzaylılar var Onlar istiyor diye 'Sevgililer Günü'nde alışveriş yapıcam, para harcıycam yani, böylece mi? Harcamıycak mısın yani? Harcamıycam tabii Bende onlara para kaptıracak göz var mı Cansu? Sana sevgimi söyleyeceğim diye onlar zengin olacaklar o kadar mi? Yemezler yedirmezler Yani sen bana bugün hediye falan almadın, yanlış anlamıyorsam Almadım natürel nar tanem, nur tanem Yanaklarından öperim olur biter Onu da yapmana gerek yok çünkü bu ilişki burada bitti Elveda salak komplocan Bu ilişkinin niye bittiğini de git o para baronlarına sor, e mi? Ama Lakin ya Baaaay Hayatııııım Ne var Allah'ın cezası yeniden ne var? Bulaşık yıkıyorum, mutfaktayım, ne var?! Beni akşam yemeğe umma Bugün 'Sevgililer Günü' biliyorsun, bu özel ve hoş günü sevgilimle dıştan kutlıycaz Boyun devrilsin İsmail Allah seni bildiği gibi yapsın İsmail Aldattığın gibi bir de dalga geçiyorsun Nooldu niye dellendin hayatım? dahası utanmadan soruyo 'Sevgililer Günü'nde sevgilinle geçiriyorsun bir de utanmadan bunu bana söylüyosun Bu kadın milletine de yaranılmıyor Hanımlar günü demiyor fakat, 'Sevgililer Günü' diyor hayatım Amaaaan Hoş güzel söyleyelim, nazik olalım dedik yine yaranamadık *** Sevgilim, şeyimiz kutlu olsun Bak bu çiçekler de şey için Ney için Selman? Bugünün önemi nedir? Çok özel bir gün, arım balım peteğim Özel derken Doğum günüm olabilir, evlilik yıldönümümüz olabilir, başka bişey olabilir Ya ne bileyim, özel bir gün işte böylece hatırlıyorum Çalsın davullar, oynasın gelingörümce Tüh Allah seni ne yapsın? Bugünün 'Sevgililer Günü' olduğunu bilmiyorsun, bundan başka çiçek alıyorsun Hani al bunları salata doğra der gibi Hiç Olmazsa maydanoz falan alsaydın böylece tarih var ki, insanın kafası karışıyor bir yerde Fakat özel ya, bak onu aklımda tutmuşum Yaaa, niye çiçekleri kafama vurduğunu sorabilir miyim? Aşkıııım, bir taneeeem 'Sevgililer Günü'n kutlu olsun canııım Bunlar ne Niyazi? Çiçek Şebnem Aşkımızın çiçekleri Offf of Peki ya o elindeki kutu ne? Haa o mu? O da hediyen Çiçek almışsın ya Hiç olur mu? Bir iki ufak çiçek, sana olan aşkımı nasıl simgeleyecek? Lakin şu pırlanta küpeler Yeter yaaaa Yeter Bir gün de unut be adam Bir gün bir tarihi atla Bir gün beni dikkatsizlik et Yok yok Milletin karısı, sevgilisi ne hoş kavga sebepleri çıkarıyor, sen bana bu zevki çok görüyorsun Niyazi Neden bu dek asabisin Şebnem?! Anladııım Hay eşek kafam! Nasıl da unuttum?! Bugün ilk önce beraber baş başa yemek yiyişimizin üçüncü yıl dönümü Ben unuttum, sen ona kızdın Dur ben sana anında bir hediye alayım da geleyim Affet beni Şebnemim  

Üst Alt