Son Konu

14 şubat sevgililer günü geyikleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
14 şubat sevgililer günü geyikleri 14 şubat sevgililer günü geyikleri Sevgililer günü geyikleri twitter Merhaba Arkadaşlar, yarın Sevgililer Günü ve biz yarına özel romantik hediye önerilerinde, sevgililer günü mesaj örnekleri sunduk Şimdi ise biraz gülelim istiyor ve sizlere Sevgililer günü geyiklerini sunuyoruz Melek'ler14subatsevgililergunugeyikleri5c560b12edc29alt 1549142793 1549142793 14subatsevgililergunugeyikleri5c560b132cede14subatsevgililergunugeyikleri5c560b132cede 14subatsevgililergunugeyikleri5c560b132cede 14 şubat kuyumcuları kalkındırma günü Off yaa Sevgililer Gününe 2 gün kaldı ve ben hiç çalışmadım Hemen yatayım yarın erkenden kalkıp sevgili aramaya çıkarım intihar vakalarının azami olduğu günsevililer günüymüş, intihar edenlerin %90'ı da sevgilisi olanlarmış ikinci kısmı ben salladım sevgilinin doğumgününe eşit düşüyorsa ve ne doğumgünlerine ne de sevgililer gününe alt insan değilsen kafa karıştıran, ne yapacağını nasıl kutlayacağını şaşırdığın gün insanların, bu sevgililer gününe de yalnız giricem diye ağladıkları yersiz gün bu güne 1 hafta kala geçici olarak dondurulmak istiyorum, insanların ne nesil saçmalıklarla uğraştığını görmemek için fakirlerin bile kutladigi gundusunun artik olayin vehametini papaz valentin hayatimizin bir parcasi oldu bütün ticari kuruluşların benzer anda taarruza geçtiği yılın bir günü Bence sevgililer Günü 29 Şubat olsun Bizde öküz değiliz heralde, 4 yılda bi sevgili buluruz artık14subatsevgililergunugeyikleri5c560b12edc29alt ;) Wink ;) 14 şubatta el ele tutuşan sevgilileri zabıtaların toplayacağını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü kıskançlıktan ben uydurdum Yörsan,sevgililer günü için yürek biçiminde kaşar yapmış,allahım sen o hediyeyi veren adamın beyninden,bölge kadının da şerrinden dünyayı koru Yörsan'ın kalp biçiminde 'kaşar' hediyesini sevgilisine hediye edecek birincil denyoyu Marketing Türkiye mart sayısına kapak yapsınlar Ayrılmak isteyip de başaramıyorsanız, sevgililer gününde Yörsan alın Yörsan'ın sevgililer gününe özel yaptığı kaşar sürprizi üzerine Şahin Sucuk da kolları sıvadı yörsan; ikinci susurluk kazası  

Üst Alt