Son Konu

15 bin TL maaşla iş vermeye geliyor

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Laptop%2Dyasagi%2Dyuzde%2D82%2Dkar%2Dkaybi%2Dgetirdi%2D%2D192192%2Ejpg

Dubai merkezli Emirates Havayolları, 27 Aralık Cuma günü Ankara'da kabin vazifelisi alım aktifliği düzenleyecek.İşe kabul edileceklerin ortalama maaşları 2 bin 660 dolardan (15 bin 193 TL) başlayacak.

Kabin takımı adaylarının işe alım aktifliğine davet almak için çevrimiçi müracaatları da şirketin resmi web sitesinde başladı. Emirates'in işe alım aktifliği 27 Aralık Cuma günü Ankara Çankaya'daki bir otelde saat 09.00'da başlayacak. İşe kabul edilenler 7 etaplı eğitimden geçtikten sonra Emirates uçaklarında yerlerini alabilecek. İşe alım süreci ise CV inceleme ve kıymetlendirme, küme değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online İngilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 evreli olacak. 

İŞE KABUL EDİLENLER İÇİN DUBAİ'DE ÜCRETSİZ KONAKLAMA  

Emirates, başvurusu kabul edilip, ekonomi 2 sınıfında uçanlara ortalama 2 bin 660 dolar maaş verecek. İşe kabul edilenlerin, çalıştığı uçak tipi büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi halinde kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Dubai'de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama fiyatsız sağlanacağı belirtildi.

Emirates uçuş takımlarını, Dubai'nin çeşitli yerlerinde yerleştireceği 50'den fazla bina yer alırken, iki / üç meslektaş iki ya da üç yatak odalı bir daireyi paylaşacak. Yılda 30 gün fiyatsız müsaade hakkı da olacak.

Kabin görevlisine bir yıllık fiyatsız yıllık müsaade bileti de verecek. Misyon uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüşün şirket tarafından sağlanacağı da duyuruldu. 

MÜRACAAT KOŞULLARI ŞÖYLE: 

Katılma anında en az 21 yaşında olmak

Ayak uçlarında dururken 212 cm'lik kol erişimi

Asgarî 160 cm yükseklik

Lise mezunu 

İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü)

Emirates kabin vazifelisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak

Sağlıklı bir Beden Kitle İndeksi (BMI) 

BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER 7 KADEMELİ EĞİTİM SÜRECİNDEN GEÇECEK

1.Aşama:8 gün sürecek alıştırma haftasında adayın Dubai'deki ve eğitimi boyunca yeni ortama geçiş sırasında yardımcı olacak ve takviye olacak bilgiler sağlanacak

2.Aşama:13 gün sürecek eğitim boyunca Güvenlik ve Acil Durum Prosedürü Eğitimi, uçak ve yolcuların her vakit inançta olmalarını sağlamak için bilgi ve marifetleri sağlayacak eğitimler alacak. Eğitim, Uçak ekipmanı, yangınla çaba, uçuş sırasında acil durumları ve tahliyeyi kapsayacak.

3.Aşama: 5 gün sürecek eğitim boyunca adaylar Küme Medikal eğitimi, gemideki rastgele bir tıbbi olayı itimatla yönetebilmesi eğitimler alacak. Kanama, yanıklar, acil doğum ve çeşitli tıbbi durumlar üzere hususlarla ilgili eğitim verilecek. 

4.Aşama:2 gün sürecek eğitimlerde Güvenlik Eğitimi, temelsiz davranış, kaçırma ve sabotaj üzere yasa dışı müdahaleleri önlemek ve yönetmek ve ayrıyeten şahsî güvenlik dertlerini ele almak için kılavuzlar, marifetler ve teknikler sağlayacak bilgiler verilecek.

5.Aşama:1 gün süresince İmaj eğitimi verilecek. Adaylar, üniforma standartları, cilt bakımı, makyaj, saç bakımı, tırnak bakımı ve sağlıklı bir ömür şeklini kapsayacak eğitimler alacak. 

6.Aşama:1 gün müddetince adayın uçmaya hazır olup olmadığı test edilecek

7.Aşama: 14 gün mühletince aday hizmet eğitimi alacak.14 gün Hizmet Eğitimi, 4 aya kadar bilgi ve maharetleri kazandırmak ismine iş öğrenme ve geliştirme eğitimi ve 3 gün Hizmet Değerlendirmesi 

Üst Alt