Son Konu

2 Analist, Sepetlerine Ekledikleri 4 Altcoin’in İsmini Verdi!

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iste-bu-hafta-izlenecek-4-altcoin-ve-gorulecek-seviyeler-6liWkNBv.jpg

Türk kripto piyasasında popüler bir analist olan Erhan Ünal, 3 Aralık’ta, 395 bin Twitter takipçisine yönelik yaptığı paylaşımda, portföyüne eklediği 3 altcoin projesini açılladı. Öte yandan 753 bin Twitter takipçili kripto traderi Paradotor “Enes Turan”, attığı twetlerde popüler metaverse coini RACA üzerinde durdu. Kriptokoin.com olarak bu paylaşımların ayrıntılarına bakıyoruz şimdi.
childs-play-1.jpg
Paylaşılan altcoin projeleri

Türk kripto piyasasında popüler bir analist olan Erhan Ünal, 3 Aralık’ta, 395 bin Twitter takipçisine yaptığı paylaşımda, portföyüne eklediği 3 altcoin projesini açıkladı. Erhan Ünal yaptığı paylaşımda portföyüne eklediği altcoinlerin isimlerini vermekle kalmayıp hangi maliyetten eklediğini de duyurdu. Bu altcoinlerin ilki SLP ve eklendiği dönemdeki fiyat seviyesi 0.0520 dolar. Paylaşılan ikinci altcoin projesi BAR ve Erhan Ünal eklediğindeki maliyeti 10.21 dolar. Erhan Ünal’ın paylaştığı son altcoin projesi ATM ve eklendiği dönemdeki maliyeti 8.36 dolar. Bu coinleri eklediğini bildiren twette Ünal ayrıca: “Ekledim. Yeni eklediğim varlıklar maliyetimi etkilediği için portföy listesini güncelleyip paylaşacağım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan 753 bin Twitter takipçili kripto traderi Paradotor “Enes Turan” tweetlerinde son zamanların popüler metaverse coini RACA’yı öne çıkardı. 3 Aralık tarihinde attığı ilk twete Turan: “RACA’yı daha yukardan da topladım. Paylaştığım seviyeden önce hepsini almadım. Eşitiz. Büyük borsa (Binance) haberi gelirse 0.05 hedefim olabilir. Bilginiz olsun” ifadelerini kullandı. Buna ek olarak twette RACA ile ilgili yaptığı işlemlerin seviyelerini ve miktarlarını gösteren gösteren extreye de yer verdi. İkinci bir twette ise niçin RACA’yı seçtiğini anlattı:

Niye RACA’yı seçtim? Ön satış yapılmadı. Satış baskısı oluşturacak kilitli arz açılımı olmayacak. Maksimum arz 444 milyar(Her gün yakılmaya devam ediyor), dolaşımda 189 milyar var. Ekibe ait kilitli tokenlar 3 sene açılmayacak. Hem BSC hem Metevarse. İnanılmaz bir Marketing ağı.

Üst Alt