Son Konu

2.kez arzetmek lakin yüzyüze

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Konunun özetini de özet vermek zorundayım çünkü aslında fazla uzun

Benim 10 senelik bir arkadaşım varAynı dersanedeyiz şuan okullarımız öbür fakat Sene başında beraber oturup sohbet ediyorduk aramız da çok iyiydi ta ama ben hislerimi ona söyleyene değinOna 1 yıldan beri aşığım

Msn yoluyla açıldım ona ve kibar bir biçimde inkar cevabı aldımBu olaylardan daha sonra aramızdaki muhabbet de 0 da indirgendi Bir Defa mesajlaşmalarımızda , ben benzer mesajı haftada 510 defa yolladığımdan ,beni yeniden rahatsız etme böyle şeylerden hoşlanmıyorumdemişti ben de dost olduğmuzu zannediyordum , bir daha olmayacak merak etme !!dedim ve o zamandan sonra tamamen muhabbetimiz yok oldu

Daha sonra Nev konseri olmuştu ve ben onun arkadaşıyla beraber gittim ki o kız benim de arkadaşım oluyor dersanede onunla benzer sınıftalar Şarkı aralarında seni seviyorum x ! diye bağırdım ve arkadaşım da bunu duydu ve bu duyduklarını ona iletmesini söyledim zira o kadar de yapmışBen seni sevdiğine inanmıyordum öyle ama konserde öyle bağırdıktan sonra doğrusu inandım demişBu sözlerinden sonradan sevdiğim kız da ayy inanmıorumdemiş ve şaşırmış , gülmüş

Bu cümleleri söylediğine tarafından birazcık güveni arttı bana bence Zira onun en yakın kız arkadaşına aşıktım uzun zaman baştan başa ve bu meselenin geyiğini ona da yapıyordum ona aşık olmadığım yıllardaBu yüzden bana güveninin eksik olduğunu hissettim çünkü başka kız arkadaşıma demiş fakat uzun süredir diğer kız için ölüyordu acilen ne oldu da değiştibiçiminde konuşmuşYani güven problemi vardı fazla derecede ve ben de bu konser mevzusundan sonra bunun çözüldüğünü düşünüyorum yavaş yavaş

Diyorum fakat birincil açılmamı msn aracılığıyla yapmakla en büyük hatalarımdan bir tanesini yaptımŞimdi son bir defa yüzyüze hislerimi bitmiş anlatmak istiyorumSizce yapmalımıyım?

Üst Alt