Son Konu

2 Mart Hangi Şehirlerde Okullar Tatil

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 Mart Kar Tatili Olan İller
2 mart Kar tatili olan il ve ilçeler

İstanbulda ara ara devamlı kar yağışı etkin oluyor, Yetkililer kar yağışı devam ederse 2 mart cuma gününün tatil olabileceğini bildiriyor

Çorum'da etkili olan kar ve tipi nedeniyle, merkeze yan belde ve köylerdeki okulla iletaşıma merkezli ilköğretim okulları 1 gün daha tatil edildi 2 Mart cuma tatil

Sivasın Koyulhisar, Suşehri ve Hafik ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün daha ara verildi

Zonguldakta yoğun kar yağışı sebebiyle okullar bir gün tatil edildi Valilik 2 mart cuma gününü tatil duyuru etti

Kastamonu Devrekani Kaymakamı yaptığı açıklamada, ilçede aralıksız kar yağışınınulaşımı negatif etkilediğini belirterek, ilçedeki taşımalı ilköğretim, ortaöğretim ve birleştirilmiş sınıflıilköğretim okullarında eğitime bir gün ara verildiğini söyledi

Mardin Midyat'ta Okullara Kar Tatili 2 Mart cuma Mardinin Midyat ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın tatil edildi

Karabük'te etkili olan kar yağışı nedeniyle bir takım ilçeler, ast belde ve köylerde eğitimebir gün ara verildi

*

Üst Alt