Son Konu

2010 sevgililer günü mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2010 sevgililer günü mesajları sevgililer günü mesajı 2010 yılının en yeni sevgililer günü mesajlarıyla 14 Şubat ta sevgilinize sevdiğinizi ve duygularınızı haykırın2010sevgililergunumesajlari5c5568c950320gifalt :tik: :tik: :tik: 1549101252 1549101252 2010sevgililergunumesajlari5c5568c953d482010sevgililergunumesajlari5c5568c953d48 2010sevgililergunumesajlari5c5568c953d48 ♥Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim♥ ♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim♥ ♥Aşkın nedemek olduğunu haberdar olan tek insansın seni bu yüzden seviyorum♥ ♥Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım♥ ♥Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabahtan ise ruhuma doğan güneşim oldun Sevgililer günün kutlu olsun!♥ ♥Tüm mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle Daha nice sevgililer gününü beraber geçmek dileğiyle♥ ♥Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum Mavi gözlerini özlüyorum Sevgililer günün kutlu olsun♥ ♥Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı gerçi sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi Seni öyle çok seviyorum ki♥ ♥Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni böylece çok seveceğim oysa yeniden cennetine geri dönmek istemeyeceksin Sevgililer günün kutlu olsun! ♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana♥ ♥Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sevgililer günün kutlu olsun♥ ♥ o kadar güzelsin ama yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum Sevgililer günün kutlu olsun!♥ ♥ Hadi gel tut ellerimi! Benimle emrindeki! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Birlikte varalım nice yıllara Sevgililer günümüz kutlu olsun♥ ♥ Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer Bazıları da fazla fazla hoş Benim en uzun ve en hoş rüyam şu an bu mesajı okuyor Sevgililer günün kutlu olsun!♥ ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir Simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum net ♥ ♥Sana içten bir kelebek uçurdum, dağları denizleri astı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun♥ ♥Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni♥ ♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi♥ ♥Bir demet gül belirlemek isterim sana Güllerden güzelsin sahiden Gülü bir gün, seni ebediyen seviyorum ♥ ♥Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim Daha nice mutlu sevgililer gününe♥ ♥Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, diğer taraftan aşk vardır seni anlatır Nice sevgililer günlerine ufak bebeğim♥  

Üst Alt