Son Konu

2011 Delikanlı sozler 2011

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 delikanlı sozler
2019 Delikanlı nickler 2019
2019 Delinkanlı nick
Delikanlı nickler
en yeni en populer delikanlı sozler

images2019delikanlisozler20195ad9a7a66b1fc
Serseri gonlum Seni Sevdi Seni beğendi, Senden başkası Olmaz Hayatımda Kalıcı Ebedi Ama Yanlışın OLmasın Cizerim Seni

Seven Sever Sevmeyen Yol Alıp Gider ßenim Dunyam Her Turlu Doner Kızım

Delikanlı adam ayağını yorganına gore uzatmaz Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar

ηαмıмızıη вuуuкℓuğu Dσѕтℓαяıмızıηвuуuкℓuğuηdєη∂ ιя

Yok bu aşkın dermanı,her sozum manalı Deli gibi sever bu delikanlı,sen istemesende bu can sana sevdalı

вιz oℓмєуι cσктαη gozє αℓ∂ıк ∂αуαηıмız∂α кιмℓєя goтuяu¢єz σηυ ∂uşuηuуσяυz

Sana ne demeliyim bilmiyorum Guneşim desem guneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gulum desem o da soluyor,sana canım demeliyim Cunku bu can seninle yaşıyor

Aѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

Guneşin rengine benzemez gecenin rengi Uşutur ayaz,korkutur karanlık Bugun bir gariplik,bir huzunluk var yureğimde Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik

уαşαмαк ιcιη уαℓναямα∂ıк oℓмєк ιcιη уαℓναямαуız

Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz

Bizler;Siz dışarı cıkarken annelerinizin uyardığı o kotu cocuklarız

Tutamayacağım sozler vermem Basit kişilerle mevzu yapmam Bazı şeyleri asla affetmem Ağır geliyorsa bu sozler firar serbest,ustelemem

oℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη oℓ∂uктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!

Sevilmekmi? Hic tatmadım Ya gulmek? Coktan unuttum Yaşamakmı ? Boşverr!! Aşk ne mi? Buyuk bir yalan! Mutsuzlukmu? İşte o benim dunyam !!

вιя уєя∂є кucuк ιηѕαηℓαяıη вuуuк goℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α guηєş вαтıуσя ∂ємєктιя

itaat sona ererse efendilikte sona erer Burada insanlar goruşleriyle karşılanır,davranışlarıyla ağırlanır,sozleriyle uğurlanır

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye Ruzgara kızdım kokunu caldı diye Kaderime kustum bana imkansızsın diye Bir tek geceleri sevdim Seni ruyalarıma yolladı diye

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яuвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя

Vicdanla birlikte şerefte ararım sevdiklerimde Her zaman doğru değildir elbet secimlerim Zaman gelir şerefsizleride severim !!

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя

Korkaklar hicbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir…

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂uşмαηıη ∂uşмαηıм

Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gulum…

ѕσηυηυ ∂uşuηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz

Aşkına doksem gozyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gun gelecek sevecek misin?

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα oℓмєηιη вιℓє

Delikanlı adam ana babasına ekstradan hurmet eder

Hayatın Yuku Binmiş omuzlarıma, Derdi Cekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş

Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda

Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle oldurdun beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim

Doğruluk sonsuzluğun guneşidir Nasıl olsa doğar

Geceleri Gozlerim Dumanlı gezerim, kalbimde Aşk yarası ile şarkılar soylerim Adına Guzelim Ben Sevmişim Birkere geri Donuşum yoktur Bende

Bir omur boyu seninleyim desen de istemem artık Cunku sen ruzgarın costurduğu bir toz bulutusun, bugun bana esersin,yarın ellere

Ozledim Seni Ozledim Seni Sevmeyi Ve ozledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi oLume Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gulusun Seviyorum Seni

Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bukulmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin icin prensiplerime aşkını ekledim gulum

Kurşun Acıtmaz Canımı Sevgilim Sozlerin yeter beni Vurmaya Kimse Bukmedi Bileğimi Sadece Sen bukdun Bakışlarınla Ne bilek Kaldı Nede Yurek kaldı

Biz ağır abi olduk alemde ders verdik butun genclere,sevgiyi aldık kalbimizden cuzdanımıza koyduk Tesbihle aşk yaşadık,gecelere atladık

Efendiliğimizden hic bir şey kaybetmesekte aşk yolunda ihanete uğramaya mahkumuzz!!
Senin nazın benim aragazım

Reislerle kurduk mekanı,dayılarla harcadık bu yolları Serserilerle aleme daldık,delikanlılarla şekil yaptık Bizler ağır abileriz,herkesi severiz

Gul Dikensiz, Silah Mermisiz, Aşk Sevgisiz, Bende Sensiz Olamam Gulum…

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυcℓαηмαктıя

∂uηуα вιя guη∂uя, σ ∂α вυguη∂uя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιcιη кσу∂υк

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα

вιz oℓмєуι cσктαη gozє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя goтuяu¢єz σηυ ∂uşuηuуσяυz

ιηѕαηα guνєηмє oℓuя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя

нєя guη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя

ѕєη cιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк

Üst Alt