Son Konu

24 Ocak'ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7feee627d8fa5eb82a3bd82027a8606d2675abf8.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün tekrar magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' üzere sorularınıza karşılık olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe hakikat alabiliriz...

1. Zafer Algöz, Fatma Giril ile yaşadığı anıları anlatarak herkesi duygulandırdı!

2. Müge Anlı, canlı yayında Sinan Akçıl'ın müziğine ilham olduğunu açıkladı!

3. 'Masumlar Apartmanı' isimli diziye sürpriz bir isim konuk oldu!

4. Kenan doğulu, yaptığı açıklamayla Sezen Aksu'ya takviye oldu!

5. Barbaros Şansal'ın Twitter hesabından verdiği iş ilanı dumura uğrattı!

6. Oyuncu Yunus Emre Yıldırımer'in yeni projesini öğrendik!

7. Tamer Karadağlı, kar yağışından trafik kazası geçirdi!

Karadağlı, hafif geçirdiği kazayla ilgili şu cümleleri kurdu: 'Dün akşam Ankara kar cehennemi yaşadı. Ve bundan ben de nasibimi aldım. Ankara Şimşek sokağın üst tarafındaki otomobile kayıp çarptım. Gerçi numaramı yazıp bıraktım lakin o kağıt karda eriyip gitmiş olabilir. Benim otomobilime vurup kaçsalardı çok sinirlenirdim. O yüzden bu otomobilin sahibi ya da tanıyan biri kendisine iletirse sevinirim. Hasarı neyse karşılamaya hazırım..'

8. Hülya Avşar, Gülşen'in transparan kıyafetiyle ilgili yorumda bulundu!

'Sonuna kadar haklı. Büsbütün kendi insiyatifinde her şey, kimse karışamaz. Sahne gösteri yeridir. Gülşen’in de bedeni çok hoş, müzikleri hoş, sesi hoş, kendi hoş... Ben açıkçası, 'Off, bu ne hoş görüntü!' dedim lakin kimi insanlara fazla gelmiş olabilir.'

9. 5 aylık gebe olan Seray Sever, Instagram hesabından hamilelik paylaşımı yaptı!

Açıklama olarak da 'Şükürler ve dualarınızla 5. ayı tamamladık. Minnoşlar süratle büyüyorlar. Rabbim her anne adayına yavrusunu sıhhatle ve çarçabuk, güzeliyle kucağına almayı nasip etsin. Tüm anne olmak isteyenlere güzel evlatlar nasip etsin.' yazdı.

Üst Alt