Son Konu

8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Ozlu Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 Mart Dunya Kadınlar Gunu Ozlu Sozleri

8 Mart Dunya Kadınlar gununde, kadınlar gunu ile ilgili sozler paylaşabileceğiniz kadınlar gunu mesajları ve kadınlar gunu sozleri

images8martdunyakadinlargunuozlusozler5ad929d57dc5f

Kadınlar ve kediler canı ne isterse onu yaparlar, ve erkekler ve kopekler duruma alışıp, rahatına bakmalılar

Cumhuriyet ile kazanılmış cağdaş haklar ve ozgurluklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gununu kutluyorum

Doğumdan olume kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu ozel gununu yurekten kutlarım

8 Mart, dunyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam ozlemleri dile getirdikleri gundur Kadınlarımızın bu anlamlı gununu yurekten kutluyorum

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en guzel kelime senin adınmış Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor Kadınlar gunun kutlu olsun

Guneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle Kadınlar Gunun Kutlu Olsun

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gonlune, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Guneş her zaman senin icin doğsun, en guzel gunler seninle olsun Kadınlar gunun kutlu olsun

Tum dunya, ulkemiz ve uyelerimiz arasında gorev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dunya Kadınlar Gununu kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gununu en icten dileklerimle kutlarım

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gozlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat surmenizi dilerdim Kadınlar gununuz kutlu olsun

Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Birgun, umarım bana gosterdiğin sevgi ve sabrı sana gosterebilme şansım olur Seni cok seviyorum! Kadınlar gunun kutlu olsun

Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Kadınlar gunun kutlu olsun!

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve cağdaş gunlere gelmemizde onemli gorevler başarmışlardır Kadınlar gununuz kutlu olsun

Üst Alt