Son Konu

8’den Fazla Bilen Analistten Bitcoin, ETH ve SOL Tahminleri!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
94ebf27ce7a8f69b97d015eaacd36b18.jpg

Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin eden popüler kripto analisti Smart Contracter, piyasalara bakışını güncelliyor. Kriptokoin.com olarak, Smart Contracter’ın Bitcoin ve altcoin tahminleri sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Smart Contracter: Ethereum bence ATH’ye ulaşacak!

Yeni bir piyasa güncellemesinde usta analist Smart Contracter, Ethereum‘un artık dibe vurmuş gibi göründüğünü söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence büyük bir düzeltme dip noktasına geldik ve muhtemelen zaten dibe vurduk ve muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağımızı düşünüyorum.
coins-948603_1280-e1619268500426-1024x683.jpg
Analist Ethereum’un Temmuz ayındaki yükselişli fiyat hareketini vurgulayarak, kripto paranın Elliot Waves teorisinden beş dalgalı bir yükseliş modelini tamamladığını belirtti. Elliot Waves teorisi, bir dizi dalga aracılığıyla grafiklerde kendini gösteren kalabalık psikolojisini kullanarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir ticaret yöntemidir.

Smart Contracter: Altcoin projesinde yeni bir tür dürtüsel hareket bekliyorum

Teoriye göre bir varlık, yükseliş trendinde beş dalga döngüsünü tamamladıktan sonra önemli bir geri çekilme (ABC dalgası) yaşar. Smart Contracter, 4.000 doların hemen altına düştükten ve beş dalga dürtüsünü tamamladıktan sonra, Ethereum’un geri çekilmesini kabaca 2.700 dolara doğru bir şekilde tahmin etti.

CoinGecko’ya göre, geri çekilmeden bu yana ETH istikrarlı bir şekilde toparlandı ve yazı yazılırken 3.150 dolardan işlem gördü. Analist, beş dalga dürtüsünün ardından altcoin düzeltmesini tamamladığı için tüm zamanların en yüksek seviyelerini bekliyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkan bu beş dalgalı yükselişe benzer yeni bir tür dürtüsel hareket bekliyorum…
alt-1.jpg
Smart Contracter: Bitcoin Ethereum’a çok benziyor…

Analist, Bitcoin’in Ethereum’a çok benzediğini ve bir ABC dalgası düzeltmesinden sonra büyük olasılıkla daha da yükseleceğini söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Söylemeye cüret ediyorum, Ethereum ile benzer şekilde, muhtemelen biraz daha yükseğe çıkacağız ve sonra güzel bir küçük ABC (düzeltme) yapacağız… Ve sonra oradan düşünüyorum, eğer bu bir ABC tamamlandıysa, yine aynı anlaşma, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yeni bir dürtü başlatacağımızı söylemeye cüret ediyorum.

Smart Contracter: Bitcoin ve ETH dip yaptığında, SOL’un en sert şekilde toparlanacağını düşünüyorum!

Smart Contracter ayrıca, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’da özellikle boğa olduğunu belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC ve ETH dip yaptığında, SOL‘un en sert şekilde toparlanacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve bu seviyelerde yer almaya başlayacağını düşünüyorum. Gerektiğinde ortalamayı düşüreceğim, eyleme geçirilebilir bir kurulum yok, sadece bir bıçak yakalama önsezisi var.
sicak-gelisme-bu-altcoin-tek-duyuruyla-patladi-NxcGtK4w.jpg
İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakından izliyor.

Üst Alt