Son Konu

A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
AROG’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü ROG’u izleyen meşhur isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü Müşterek görünüm ise filmin gişe açısından GORA’yı geçeceğiydi: Lale Mansur (oyuncu): Filmi fazla beğendim ve çok güldüm Ilk güya gerçekte çok güzeldi Sadece ikinci yarıdaki futbol sahnesinde hiç gülmedik Orada yalnızca futbol izledik benzeri, espri yoktu Levent Kırca (tiyatrocu): Filmi 3 oğlumda izlemiş İkisi zaten radyo, TV ve sinema okudu Lakin üçü de “baba film kötüydü dedi Ben de zaten gitmeyi istemiyordum çünkü espri adına fena şeyler yapılınca üzülüyorum Cem, başarılı işler de yapıyor ancak başarısız olduğunda da anlatmak gerekiyor Hatta tiyatrocu bir arkadaşım bana gelip filmde uyuduğunu söyledi Böyle bir idareli krizde 9 milyon dolar harcanarak yapılan işin böyle olması fena Nilgün Belgün (oyuncu): Filme bir kere fazla emek sarf edilmiş Sinema tekniği olarak da fazla ileride Fakat GORA’ya tarafından daha az güldük Lakin gerçi espriler daha vurucuydu Bayağı espri yerine vurucu bir espri kullanılmış Espriler üzerinde düşünülebilecek son derece nitelikli esprilerdi Ümit Karan (futbolcu): Espri olarak GORA’ya kadar daha öbür Sokak dilimiz daha eksik kullanılmış Ben o açıdan GORA’yı daha çok beğenmiştim Ancak gişe olarak GORA’yı geçeceğini düşünüyorum Acun Ilıcalı (spiker): Filme çok gülmek için gidenler hayal kırıklığına uğrayabilir 120 dakika non stop güldürmesini beklememeliyiz bir filmin Gişe olarak GORA’yı geçeceğini düşünüyorum Birol Güven (yapımcı): Filmi özellikle çocuklarım fazla beğendi, çok eğlendi Filmin zamanla GORA’yı geçeceğini varsayım ediyorum Seray Sever (spiker): GORA’yı da izlemiştim, bence ondan daha iyi bir film Cem Yılmaz her çektiği filmde bir düzey daha üste çıkıyor Gişede minimum 5 milyon yapacak bizzat Recep İvedik ve Muro’ya gitmeyi bile düşünmüyorum AROG, 4 günde 1 milyonu geçti Geçen cuma seyirciyle buluşan Cem Yılmaz’ın 9,5 milyon maliyetli AROG filmi, ilk üç günde 816 bin 514 birey tarafından izlendi ve 7 milyon 114 bin 43 YTL hasılat elde etti AROG, bu rakamla, ilk 3 günde 1 milyon 100 bin seyirciyle en fazla izlenen film rekorunu elinde bulunduran “Kurtlar Vadisi Irak ın arkasından ikinci sıraya yerleşti AROG, pazartesi günü sinemaya dışarı giden 290 bin 559 kişiyle, seyirci sayısını 1 milyon 106 bin 863’e çıkardı Türkiye ile aynı anda 8 ayrı Avrupa ülkesinde de vizyona giren AROG, Almanya box office listelerine Madagaskar ve James Bond filminin gerisinde 4’üncü basmakalıp antre yaptı  

Üst Alt