Son Konu

Acıbadem Üniversitesi Ne Zaman Açılıyor ?

moderatör

Super Mod
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

Acıbadem Üniversitesi Yüz Yüze mi?​

1. 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında (güz yarıyılında) ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarımızda eğitimin yüz yüze ve uzaktan olmak üzere hibrit eğitim modeli ile sürdürülmesine, 2.

Acibadem Uni online mi?​

Özellikle sağlık bilimleri ve sağlık eğitimi alanlarında uzmanlaşan kadrosu ile sağlık alanındaki bu eğitim ve öğretim boşluğunu doldurmayı amaçlamaktadır. Hem uzaktan eğitim, hem de online eğitim olması nedeniyle pek çok kullanıcı Campus Online üzerinden eğitimleri tercih etmektedir.

Acıbadem Üniversitesi ne zaman açıldı?​

18 May 2007, İstanbul, TurkeyAcibadem University / Founded

Acıbadem hazırlık Online mı?​

23 Mart 2020 tarihinde ağırlıklı olarak asenkron başlayan uzaktan eğitim 30 Mart 2020 tarihinden itibaren akademik birimlerin çoğunluğunda EYS'de yer alan ders materyalleri ile desteklenen canlı sanal sınıf ortamında senkron eğitim ile sürdürülmektedir.

Acıbadem Üniversitesi kayıt ne zaman?​

Ders kayıtları 16 Şubat 2021(saat 13:00) – 26 Şubat 2021(saat 17:30) tarih aralıklarında .acibadem.edu.tr/oibs/ogrenci/ adresinden yapılabilecektir. -> Pandemi sebebi ile öğrenciler kampüse randevu ile alınabilmektedir.

Acıbadem Online Nedir?​

Acıbadem'in 'Online Doktor Görüşmesi' ile hastaneye gidemediğiniz durumlarda, bulunduğunuz yerden randevu alarak doktorunuza online ulaşabilir; görüntülü görüşmenizi, kontrolünüzü ya da gerekli hallerde tanı ve tetkik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi kimin sahibi kim?​

IHH HealthcareAcıbadem Healthcare Group / Üst kuruluşu

Üst Alt