Son Konu

Açılamadığım Kız -Destek Lütfen Girin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Birisinden hoşlanıyordum kız olduğu sınıfta tanıdıgım bir kız arkadaşım vardı ondan ismini falan aldım işte aldığım günün ertesi günü kıza demiş işte bu senden hoşlanıyor falan kız da beni görmek istedi o günde okulda dışarıdaydım böylece, gelsin tanışsın dedi ben gidemedim yanına facebook mesaj at dedi bilmiyorum niçin lakin yeniden atamadım sonrasında kız attı konuştuk ama ben fazla birşey diyemedim facebooktan bile zorlandım neredeyse hiç konuşamadım bilmiyorum bu kız benim için fazla farklıydı diğer kızlar gibi değil tek kelime zeka edemedim sonradan hoşlanmadım diiyp kapattı

Kızı hatırından çıkmak için çok uğraştım ama hep okulda görüyorum göz göze bile geldiğim anlar oldu ama unutmak beyhude herügn yeniden şansımı deneyim diyorum bu sefer herşeyi açık açık hiç teklemeden konuşayım diyorum daha sonra tekrar olumsuz olur diye korkuyorum 20 aralıkta konuştuk o yanlamasına bugüne 2 kız oldu ama ikisinede onu unutamadığımı söyledim olmaz dedim bu kız fazla farklı benim için hiçbir kız için hemen hemen birşey yapmadım fakat bu kıza kavuşmak için hergün dua ediyorum göz yaşı bile döktüm onun için daha hiçbir kız için dökemyen çelik gibi ben Bilmiyorum olur ya konuşsam olur ama olumsuz olursa daha fena olur benim için,, hep aklımda hiç çıkmıyor bana us verin ne yapayım

Üst Alt