Son Konu

Birbirimizden hoşlanıyoruz galiba lakin mahçupluk

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlar Önceki konum buydu bununla ilgili gelişmeler oldu alta yazacağım ve bir kaç sorum olucak yine
Ben lise 1 öğrencisiyim 2 dönem sınıf değiştirdimYeni sınıfımda 2 haftadır bir kızla bakışıyoruz derste ve tenefüste aralıksız ve kızdan hoşlanmaya başladım bundan böyle bugün cesaret topladım birazcık kızın yanına gittim arkadaşları vardı şişe çevirmeye oynuyorlardı kız anında bana sende oyna dedi oturdum bende sonradan şişe ben ve ona geldi sordum kıza sınıfın en yakışıklısı kim? diyeAklıma soru gelmedi Kız yanıt vermeden arkadaşlar derhal bağırdı berkay diye adım berkay o yüzden Kızda berkay dedi gülümsediSonra o bana sordu sınıfın en hoş kızı bende utandım biraz ve dedim Melisa kızın adı MelisaSonra güldü falan daha sonra kız soru sordu bana sen hangi sınıftan geldin falanDaha Sonra biz arkadaşla gittik ordan sonradan bidaha konuşmadık lakin bakıştık tekrar

Arkadaşlar kafama şu birazcık takıldı şişe çevirmece oynarken kız utandı Berkay da kardeşimiz sayılır dedi yakışıklı mevzularına girerken veya hoş kız kim? sorusunda bütün hatırlamıyorum öyle bişey dedi fakat kız bugün ilk kere makyaj yapmıştı arkadaşları söyledi resim dersinde öğretmeni beklerken de yanıma geldi2 haftadır bakışıyoruz yani kızla içten içten konuşmadım bile aynı sınıftayız

Ve bendeki bu utangaçlık sorunu yüzünden afedersiniz lakin hiç bir bok yapamıyorum ve çıldırmak üzereyim kızla konuşamıyorum daha önce 1 ilişkim oldu oda 56 gün sürdü tatil yüzünden

Arkadaşlar ne yapayım?Fazla utangacım nasıl yenebilirim?Kızla Nasıl konuşayım?Takviye edin lütfen, ve herzamanki cevapler vermezseniz sevinirim

Arkadaşlar gelişme oldu azıcık bugün okulda tiyatro oyunu düzenlenmesi için karar aldık bende gittim kıza o bahaneyle oyuncu eksik oynarmısın dedimKız utanırım oynayamam dediZaten kız yanımda utangaçlıktan fazla durmadı bendede utangaçlık olduğu için kızla muhabbet kuramıyorum neyse eve gittim facebooktan birazcık konuştuk
Dedim tiyatroya gel kendimce eğlenirsin falan oda fazla utanırım falan dedi sonradan senin için gelirim şayet dedi ve en daha sonra bakarız dedi
Sonradan konu kapandı kız konu açtı hemen bende devam ettirdim işte birazcık konuştuk sonra görüşürüz yarın dedim oda kendine iyi bak falan dedi
Zaten sınıfta böylece fazla bakışıyoruz ama o kadar böyle yok sürekli göz göze geliyoruz kız arkadaşına bişey sordu arkadaşıda anında bana baktı orda anladım zaten
Kız hoşlanıyor galiba ve ya ilgi duyuyor fakat ikimizde utangaçız yani nasıl muhabbet kurucam? nasıl ilerleticem? nasıl utangaçlığımı yenerim? benzer sınıftayız zaten
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum iki utangaç biliyosunuz olmuyor yani nasıl kıza yaklaşıcam utanmadan yardım ederseniz sevinirim teşekkür ederim

Üst Alt