Son Konu

Mahçupluk ve açılamama

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar,

Ben lise 1 öğrencisiyim 2 dönem sınıf değiştirdimYeni sınıfımda 2 haftadır bir kızla bakışıyoruz derste ve tenefüste kesintisiz ve kızdan hoşlanmaya başladım bundan böyle bugün cesaret topladım azıcık kızın yanına gittim arkadaşları vardı şişe çevirmeye oynuyorlardı kız derhal bana sende oyna dedi oturdum bende sonradan şişe ben ve ona geldi sordum kıza sınıfın en yakışıklısı kim? diyeAklıma soru gelmedi Kız cevap vermeden arkadaşlar hemencecik bağırdı berkay diye adım berkay o yüzden Kızda berkay dedi gülümsediSonra o bana sordu sınıfın en hoş kızı bende utandım birazcık ve dedim Melisa kızın adı MelisaSonra güldü falan sonradan kız soru sordu bana sen hangi sınıftan geldin falanSonra biz arkadaşla gittik ordan daha sonra bidaha konuşmadık lakin bakıştık yine

Arkadaşlar kafama şu azıcık takıldı şişe çevirmece oynarken kız utandı Berkay da kardeşimiz sayılır dedi yakışıklı mevzularına girerken ya da hoş kız kim? sorusunda bütün hatırlamıyorum böylece bişey dedi fakat kız bugün ilk kez makyaj yapmıştı arkadaşları söyledi resim dersinde öğretmeni beklerken de yanıma geldi2 haftadır bakışıyoruz yani kızla dürüst içten konuşmadım bile benzer sınıftayız

Ve bendeki bu utangaçlık sorunu yüzünden afedersiniz ama hiç bir bok yapamıyorum ve delirmek üzereyim kızla konuşamıyorum daha önce 1 ilişkim oldu oda 56 gün sürdü tatil yüzünden

Arkadaşlar ne yapayım?Çok utangacım nasıl yenebilirim?Kızla Nasıl konuşayım?Yardım edin lütfen, ve herzamanki cevapler vermezseniz sevinirim

Teşekkür Ederim

Üst Alt