Son Konu

Acun Ilıcalı, çocuklar için dizüstü bilgisayar kampanyası yaptı! Rekor bağış...

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicali_cocuklar_icin_dizustu_bilgisayar_kampanyasi_yapti_rekor_bagis_1600668636_8363.jpg

Acun Ilıcalı, eğitim için evlerinde bilgisayarı olmayan çocuklar için pazar akşamı Tv8'de büyük bir kampanya düzenleyeceğini açıklamıştı. Binlerce kişinin bağış yaptığı gecede toplanan rakam da belli oldu.

Acun Ilıcalı, uzaktan eğitimde fırsat eşitliği sağlayacak bir kampanya düzenledi. Bilgisayarı olmayan çocuklara dizüstü bilgisayar almak için nakit bağışı kampanyası yaptı. Kızılay üzerinden toplanan paralarla alınacak dizüstü bilgisayarlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dağıtılacak. 1 bilgisayarın 3 bin TL olduğu gecede 7.5 milyon TL bağış toplandı.

gZ9cq_1600668990_6811.jpg

Acun Ilıcalı'nın 'Haydi Şimdi' sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686'e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS'ler henüz dahil edilmedi.

GECENİN EN YÜKSEK BAĞIŞINI YAPTILAR

Gecenin en yüksek bağışçısı ise Bahçeşehir Eğitim Kurumları oldu. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu başkanı Hüseyin Yücel canlı yayına bağlanarak 1 milyon lira bağışladıklarını duyurdu.

AMİNE GÜLŞE MESUT ÖZİL'DEN BAĞIŞ GECİKMEDİ

Amine & Mesut Özil çifti Acun Ilıcalı’nın başlattığı ‘Uzaktan Eğitim’ kampanyasına 250 bin TL bağışladı. Uzaktan eğitimde bilgisayarı olmadığı için zorluk yaşayan ilköğretim ve ortaöğretimdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için Eğitim yaz 2868’e gönder.

HALUK LEVENT'TEN İLK BAĞIŞ GELMİŞTİ!

AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent'ten Acun Ilıcalı'nın başlattığı dizüstü bilgisayar kampanyasına destek geldi: "Biz Ahbap’lar da bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışacağız. 1000 öğrenciye tablet verme kararı aldık. "

YBrqw_1600497900_6373.JPG

Acun Ilıcalı uzaktan eğitim için evlerinde bilgisayarı olmayan çocuklar için pazar akşamı Tv8'de büyük bir kampanya düzenleyeceğini açıkladı.

WMQRG_1600421032_495.JPG
,

Ilıcalı, "Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için Pazar Akşamı Tv8'de büyük bir kampanya düzenliyoruz" diyerek müjdeli haberi verdi. 

"TV8'İ TAMAMEN SATAMAM"

Haber Global'de "Az Önce Konuştum" programına konuk olan Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık'ın ''TV8 satılık mı?'' sorusuna yanıt verdi. Kuzey Avrupa'dan talip olduğunu söyleyen Ilıcalı, ''TV8'e talipler var. Görüştüğümüz doğru. Doğru bir yatırım görürsek ama tamamını satmam'' dedi.

XU9XV_1600236491_722.jpg

TV8 satılık mı sorusu üzerine Acun ılıcalı, "Talibimizin olması çok mutluluk verici bir olay. Satılık mıyız, değiliz. Ama doğru yatırım görürsek, tamamını satalım gidelim değil. TV8 benim hayallerimi gerçekleştirdiğim bir alan onu da kaybetmek istemiyorum. Eğer karşı grup hayallerimizi gerçekleştirecekse olabilir. Kuzey Avrupa'dan baskı altındayım ama güzel de bir şans. Bizim hayallerimiz var ve bunun için daha çok bütçe gerekiyor" ifadelerini kullandı.

VİLLAYI İŞ ADAMI MUSTAFA AKTAŞ'IN ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI​

Ilıcalı'nın villasını Aktaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aktaş satın aldı. Sanayi alanında faaliyet gösteren Mustafa Aktaş'ın, Ilıcalı'ya 8.4 milyon dolar ödediği ve paranın diğer yarısını da takas yoluyla karşıladığı öğrenildi. Takasın ne olduğu ise gizliliğini koruyor.

VİLLAYI SATTI!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan boşanınca onun Kuruçeşme'de oturduğu villayı satma kararı almıştı.

WSpvz_1599805976_1201.jpg

Ilıcalı'nın bu kararının ardından konuşan Şeyma Subaşı, "Acun villayı bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle villayı satılığa çıkarmayı uygun buldu." demişti.

wNuUv_1599805893_2511.jpg

125 MİLYONA SATTI

Aradan 1.5 yıl geçtikten sonra Ilıcalı'nın satışa çıkardığı villanın 16.8 milyon dolara (125 milyon ) satıldığı öğrenildi.

mM1Ut_1599806008_5279.jpg

yDH33_1599805955_9508.jpg

Ilıcalı'nın bu villadan elde ettiği kazancı nasıl değerlendireceği merak konusu oldu.

9QfjG_1599805991_0469.jpg

KIZI MELİSA BABAANNESİNE BENZİYOR

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, geçen pazar Anneler Günü’nde, annesi ve abisi ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraf bir buçuk milyon beğeni ve 30 binin üstünde yorum aldı. İlerleyen günlerde ise Ilıcalı’nın takipçileri, annesi İlknur Hanım ile kızı Melisa’nın birbirlerine ne kadar çok benzediklerini ortaya çıkardı.

tw9Ts_1589534629_2524.jpg

YÜREK BURKAN ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI

Anne ve babasını 1993 yılında trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı’dan, duygulandıran anneler günü paylaşımı: “Yokluğuna hiç alışamadım, hiç alışamayacağım...

eg7cn_1589189308_6973.jpg

Üst Alt